MojAndroid

Developeri, ktorí si vravia 2D Boy so svojou hrou World of Goo zaznamenali veľký úspech na rôznych platformách ako Windows, Mac OS X, Linux, iOS a Wii. Rozhodli sa preto, že spracujú svoje dielo aj pre našu obľúbenú platformu Android. Táto fyzikálne založená puzzle/konštrukčná hra, ktorá dostala už mnoho ocenení, príde na Android Market pod názvom GooDroid. Základným cieľom tejto hry je získanie dostatočného počtu “gooličiek” do akéhosi potrubia, ktoré predstavuje východ. Všetky gooličky môžete použiť na budovanie stavieb ako mosty či veže, ktoré vám v konečnom dôsledku pomôžu prekonať zložitý terén a gravitáciu.

 

Populárnou sa táto hra stala príchodom zariadení s dotykovým displejom. Veríme, že príchod na platformu Android tejto hre popularitu ešte viac zvýši a už sa tešíme na konečnú verziu a príchod tohoto herného titulu na Android Market. Nevieme presne, kedy sa predstavenia dočkáme, autori však tvrdili, že pracujú na posledných čiastkach celku a čoskoro upresnia dátum príchodu tejto hry. Pre iOS je táto hra dostupná za cenu 5 USD, ktorá by mala byť aj štartovacou cenou na poli s Android zariadeniami. Dúfajme, že sa cena zníži, nakoľko sa táto hra prezentuje tým, že je konkurenciou pre (bezplatné) hry Angry Birds, Newton Lite či Shoot U! (lite verzia alebo 1,99 USD). Necháme sa prekvapiť.

Zdroj: AndroidPolice

12.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+