MojAndroid

Niekedy sa objavujú informácie, ktoré sú viac-menej podozrivé a hovoria o zariadeniach, ktoré sú zahalené rúškom tajomstva. Mnohokrát sú tieto informácií skreslené a zavádzajúce, no veľakrát sa aj potvrdia. Takáto informácií pochádza aj z GLBenchmarku, kde sa objavilo zariadenie, ktoré by mohlo byť tabletom Nexus 7 za 99 USD.

Zariadenie je označené ako „ASUS ME172V“ a má byť tabletom. Mohol by to byť tablet Nexus 7 za 99 USD a má nasledovné špecifikácie: displej s rozlíšením 1024 x 600 pixlov, 1GHz procesor, 1 GB RAM, 8GB internej pamäte a 4270 mAh batériu.

Čo je však podozrivé na tomto zariadení je fakt, že sa uvádza ako softvér Android 4.1.1, čo je pri Nexus 7 podozrivé. Taktiež je zaujímavá informácia, že tablet ma slot na SD kartu, čo je pri Nexuse 7 doslova nepredstaviteľné, keďže doteraz predstavené modely sloty na SD karty nemajú.

Zdroj: GL Benchmark, PhoneArena

1.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+