MojAndroid

Ak patríte medzi priaznivcov jednoduchých hier, pokračovanie „Stickmanovskej ságy“ sa vám bude určite páčiť. Dnes si predstavíme ďalšiu hru z tejto série – Stickman Base Jumper, ktorá je síce primitívne spracovaná, ale dá vám počas hrania poriadne zabrať. Však sa presvedčíte sami.

Ide o veľmi chytľavý koncept, kde musíte v stanovenom časovom limite zoskočiť s postavičkou z rôznych budov a bezpečne dopadnúť na určené miesto. Hra ponúka rôzne úrovne obtiažnosti, takže sa vám často stane, že pred zoskokom budete musieť popremýšľať ako celý skok prebehne, akou rýchlosťou skočiť a kedy otvoriť padák, aby ste bezpečne „preleteli“ ponad budovu, keďže miesto zoskoku je až za ňou. Tieto všetky úkony vykonávate veľmi jednoducho – obyčajným dotykom prstu na displeji. Ovládate dĺžku dráhy rozbehu, moment odrazenia a otvorenie padáku. Znie to jednoducho, no aj takáto hra vám dokáže pripraviť horúce chvíle s nekonečným opakovaním zadanej úlohy :-)

Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma

10.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+