MojAndroid

Ak ste fanúšikom závodných či moto hier, mali by ste skúsiť Drag Racing. Hra je jednoduchá a jej princípom je vyhrať závod proti súperovi v rôznych úrovniach. Dôležitý je štart, ktorý ovládate pedálom v pravom dolnom rohu displeja. Po štarte pedál zmizne a vy sa musíte sústrediť len na radenie, ktoré je sekvenčné – pod volantom. Ak dokážete zaradiť v správnej chvíli (zelený trojuholník), získavate perfect shift – perfektné preradenie, ktoré je aj finančne ohodnotené. Za vyhratý závod dostanete peniaze, za ktoré si môžete kúpiť či vylepšiť auto, ktorých je v hre viac ako 40!

Pokiaľ vás omrzí hranie proti imaginárnemu súperovi, môžete si zahrať online ! Pokiaľ však nemáte pripojenie na Wi-Fi či dátový paušál, môžete bojovať až kým sa nedostanete k boss-ovi, ktorý je vo viacerých úrovniach. Na tuningovanie auta potrebujete RP – respect points, ktoré získate porazením bossa alebo si ich jednoducho môžete zakúpiť za reálne peniaze.

Drag Racing je vysoko návyková hra a počet stiahnutí z Android Marketu – viac ako 1,000,000 svedčí o jej obľúbenosti medzi Android fanúšikmi. Tak neváhaj a stiahni si túto závodnú hru aj ty!

Android Market

AppBrain

5,8 MB

 

 

21.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+