MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov Tenisu, tak potom tu pre vás máme tip na hru, ktorá by mohla byť určená práve pre vás. Hra s názvom Play Tennis však nie je určená len pre vyznávačov tohto športu, ale aj pre všetkých tých, ktorí chcú zahnať chvíle nudy.

Play Tennis je principiálne jednoduchá hra, ktorá vás však na dobrú chvíľu zabaví svojou náročnosťou. Pred samotným začiatkom hry si vyberiete krajinu za ktorú chcete hrať. Výberom niektorej z dvanástich krajín získate aj rôzne vlastnosti hráčov, ktoré využijete v samotnom súboji proti svojmu oponentovi. Celú hru ovládate dotykom a posúvanim prsta po obrazovke, ktorým riadite umiestnenie tenisovej rakety, smer odpalu a tiež jeho silu. Výhrami nad jednotlivými krajinami, hra postupne zvyšuje svoju obtiažnosť a odomykajú sa ďalšie zápasy proti iným krajinám.

 

Tenisová hra Play Tennis vás poteší svojim grafickým spracovaním a po chvíľke zvykania aj jednoduchým ovládaním. Celkový dobrý dojem z hry kazia len reklamy, ktoré však našťastie svojim umiestnením nebránia pohodlnému ovládaniu hry. Play Tennis si môžete z Google Play stiahnuť zadarmo.

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

4.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+