MojAndroid

Je to už nejaký ten piatok, čo sme vídali na jednej nemenovanej televíznej stanici vedomostnú hru Milionár. Nebol to program len pre intelektuálov, dokázala sa pri ňom zabaviť celá rodina. Vďaka obľúbenosti tohto programu vznikli už dávnejšie prvé hry s rovnomenným názvom a boli dostupné už pre zariadenia s rozlíšením 128×128 bodov a s farebným displejom, no bohužiaľ iba v češtine. Ako sa vyvíja doba a zariadenia, vývojom prešla aj táto vedomostná hra a preto si ju môžeme s chuťou zahrať aj dnes. Škoda, že za tie roky nezískala aj slovenskú lokalizáciu. To vám však nijako nebráni v tom, aby ste si užili túto plnohodnotnú vedomostnú hru na vašom Androide aj vy!

Android hra Milionář Free je dostupná zadarmo na (novom) Google Play Store  a ponúka balík 1000 otázok zo všetkých vedomostných kategórií – veda, technika, človek, príroda, história, zahraničie, literatúra, Android, matematika, atď. V hre musíte najprv správne usporiadať odpovede v Rýchlych prstoch a potom na vás čaká 16 otázok zoradených podľa obtiažnosti a prislúchajúcej finančnej odmeny. Samozrejmosťou je prítomnosť žolíkov, ktoré sú mierne obmenené. Využiť môžete Polovičnú šancu (50:50), Štatistiku (publikum) či nový typ žolíka – Androida, kde dostanete náhradnú otázku s 2 odpoveďami a pokiaľ na ňu odpoviete správne, Android za vás odpovie otázku v Milionárovi, na ktorú nepoznáte odpoveď. Ak by ste chceli byť takí šikovní, že si odpovede budete hľadať na internete či v inom zdroji informácií, sklameme vás. Každá otázka je ohraničená časovým limitom 30 sekúnd, počas ktorých musíte označiť, podľa vás správnu, odpoveď. Ak odpoviete na všetkých 16 otázok správne, vyhrávate 10,000,000 Kč a dobrý pocit na duši, že sú vaše vedomosti aspoň na niečo dobré :) Na záver už spomenieme len toľko, že hru môžete hrať aj na zariadeniach s HD rozlíšením a ak chcete preskočiť odpočítavanie pred otázkou, ťuknite hocikde na váš displej. Tak už nečakajte a kliknite na náš Google Play widget a stiahnite si bezplatne hru Milionář Free. Veľa šťastia s odpoveďami!

     

 

 

Milionář Free
FishTron Apps
Verzia 2.2.2 (27. 2. 2012)
Veľkosť 5,1 MB
1.6+

Zadarmo
7.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+