MojAndroid

Disney na Google Play Store zožal obrovský úspech vďaka svojej hre Where’s My Water, ktorá si získala nespočetné množstvo fanúšikov. Touto hrou si Disney vytvoril aj svoju silnú fanúšikovskú základňu, ktorú chce potešiť ďalším titulom – hrou Where’s My Perry?. Mnohí z vás môžu vtákopyska Perryho poznať z vlastnej TV šou, ktorej fanúšikovia sú s úlohou Perryho absolútne stotožnení. Tí, ktorí tohto hrdinu ešte nepoznajú, by mali začať čítať pozornejšie.

Perry, alias Agent P, je vtákopysk, ktorý sa kamaráti s každým zvieraťom. V tejto hre je vašou úlohou dopraviť vodu do priesvitnej kapsuly, kde sa Perry nachádza. Celá hra sa odohráva v Perryho laboratóriu, kde musíte vodu do kapsule prepraviť rovnakým princípom, aký nájdete aj v hre Where’s My Water. V tejto hre nájdete okrem výborného herného enginu aj pekné zvuky a sountracky. Nechýba ani špecálny systém otvárania nových levelov vtedy, keď prejdete ten posledný. S Android hrou Where’s My Perry sa tak nikdy nebudete nudiť a levely budete prechádzať pravidelne jeden po druhom, až kým hru nedohráte! Dokopy na vás čaká až 80 levelov zo 4 kapitol v hre, no to je len štartovací balíček, ktorý Disney určite ešte neskôr bude doplňovať.

Samozrejmosťou je, že hra Where’s My Perry nie je len premenou kópiou známeho titulu Where’s My Water. Táto hra ponúka aj niekoľko inovácií, medzi ktoré patrí napríklad prepúšťanie vody cez ľad, skaly či špinu a nezabudlo sa ani na zmenu skupenstva pri tečúcej vode. Tú môžete poľahky premeniť na paru či ľad. Ak aj vás zaujala Android hra Where’s My Perry a chcete pomôcť tomuto vtákopyskovi pri jeho misiách ,nainštalujte si túto hru pomocou nášho widgetu nižšie. Za 79 centov získate naozaj veľký balíček zábavy na dlhé hodiny!

4.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+