MojAndroid

Každý z nás sa v detstve hrával hry rôzneho typu. Je preto celkom možné, že ste aspoň raz zakopli aj o hry typu RollerCoaster Tycoon, kde ste si mohli za pár chvíľ postaviť svoj vlastný zábavný park. A viete čo?! Odteraz si ho vďaka Electronic Arts môžete postaviť aj vo vašom Android zariadení. V hre Theme Park to zvládnete ľavou-zadnou za pár chvíľ. A zadarmo!

Stavať svoj vlastný zábavný park je motív, ktorý si získal veľké množstvo populácie. Spomínaná PC hra mala na celom svete obrovský úspech, a preto sa v EA rozhodli, že prinesú tento zážitok aj používateľom mobilných zariadení a tabletov s Androidom. A to nás teší. V hre Theme Park si totižto dokážete splniť všetky svoje detské sny a pritom vás to nič nestojí. Keď nechcete. V hre sú, samozrejme, dostupné aj in-app platby, pomocou ktorých postavíte niečo rýchlejšie alebo väčšie, no nie sú nutné. Hrať môžete po celý čas úplne zadarmo a nemusíte minúť ani cent.

  

  

Hra vás na začiatku prevedie jednoduchým tutoriálom, kde zistíte, čo ako funguje a kde to máte kúpiť, prípadne vylepšiť. Po absolvovaní tohto jednoduchého návodu ste pripravení na stavbu svojho vlastného zábavného parku. Čaká na vás niekoľko desiatok úloh, ktoré musíte splniť v danom časovom limite. Za splnenie úloh získate peniaze, za ktoré si môžete rozširovať váš park a stavať nové kolotoče a atrakcie. Celkovo na vás čaká niekoľko desiatok hodín veľkej zábavy, tak sa na to pripravte.

   

V hre okrem iného nájdete aj napríklad viac ako 100 rôznych atrakcií do vášho parku, ruletu, ktorá vám pri troške šťastia prinesie rôzne výhry a výhody, a tešiť sa môžete aj na krásne 3D animácie a celkovo prepracovanú grafiku, za ktorú výrobcov chválime. Ako sme už na začiatku spomínali, táto hra je dostupná úplne bezplatne. Odporúčame ju však len majiteľom výkonnejších zariadení s aspoň 2-jadrovým procesorom, nakoľko je hra náročná na grafický aj procesorový výkon. Len samotný inštalačný súbor má veľkosť cez 200 MB (Samsung Galaxy Nexus). Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie, prajeme vám príjemné hranie!

3.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+