MojAndroid

Dnes bude Obedná prestávka venovaná veľmi zaujímavej Android hre s názvom Running Fred. Autor tohoto podareného herného titulu sa rozhodol, že po úspešnej hre Falling Fred vytvorí aj Freda, ktorý bude aj behať. A to je to hlávné, o čo v tejto hre ide. Behanie. Fred je nešťastný chlapec, ktorý sa z plných síl snaží udržať medzi živými a preto uteká pred smrťou tak rýchlo, ako len vie. Spojenie odvahy a nevídaných prírodných absurdností, akou je napríklad zmenšená gravitácia či zrýchľovače behu, umožňujú Fredovi prekonávať rôzne prekážky na trati a aj pomocou nich unikať pred smrťou. Po ceste Fred zbiera peniaze, ktoré sú umiestnené v miestach, ktoré by pre neho mali byť ideálnou cestou ako uniknúť. Pred smrťou uniká aj všakovakými akrobatickými manévrami, ktoré mu pomáhajú aj pri zdolávaní desiatok ukrytých pascí.

Freda môžete ovládať v niekoľkých herných módoch – Adventure, Challenge či v nekonečnom Endless Survival móde! Ak sa vám npáči postavička klasického Freda, môžete si ju v hre vymeniť napríklad za rytiera či quarterbacka Freda, ktorých si môžete zakúpiť za nazbierané či (za reálne peniaze) kúpené Skullies (peniaze v hre). Počas hry nadobúda Fred rôzne zručnosti a tak sa počas svojho herného progresu naučíte dokonale ovládať svojho hrdinu unikajúceho pred smrťou, ktorá vás tak už nikdy nedobehne. To bolo len krátke zhrnutie vlastností tejto výbornej Android hry, ktorá si po samotnej inštalácii nevyžaduje stiahnutie žiadnych iných herných dát, čo je na dnešnú dobu neobvyklé no pochvaly-hodné. 3D grafika a pohľad 3. osoby sú pri hre Running Fred veľmi dobre spracované, preto neváhajte ani chvíľu a kliknite na náš wigdet s odkazom na Android Market, kde si túto hru stiahnete úplne zadarmo! Viac sa o tejto hre dozviete z nižšie situovaného videa a screenshotov a samotný autor prisľúbil, že čoskoro vydá verziu tohto herného titulu aj pre internetový prehliadač Chrome, preto sa máme na čo tešiť. A pozor, miestami natrafíte v tejto hre aj na nepekné krvavé zábery, ako na samotnom videu môžete vidieť!

Running Fred
Dedalord
Verzia 1.4.0 (17. 2. 2012)
Veľkosť 34 MB
2.2+

Zadarmo

22.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+