MojAndroid

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov tower defense hier typu Robo Defense, táto časť nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka vás určite poteší. Dnes sme si pre vás totižto pripravili hru podobného rázu, ktorá nesie zaujímavý názov – Kraut Attack. Tower defense strategická hra, ktorá sa nesie v štýle 2. svetovej vojny prezentuje útok nemeckých vojsk na vaše územie v reálnom čase a 3-rozmerne. Opätujte svoj útok Krautom a ukážte, kto vie lepšie rozložiť sily a využiť svoju streleckú pozíciu!

Kraut Attack je hra, ktorá si určite zaslúži chvíľku vašej pozornosti. Výborný motív tejto hry je doplnený o peknú grafiku a intuitívne spracované prostredie aj samotný gameplay tejto hry. Vašim cieľom je, ako ste zvyknutí zo všetkých hier tohoto typu, obrániť svoje územie tým, že si okolo vopred určenej trasy budete stavať statické jednotky, ktoré budú ničiť nepriateľa. Tu však prichádza zmena, pretože váš nepriateľ môže útok na svoje jednotky opätovať, takže o svoju palebnú silu môžete prísť aj vy! Veľmi dobre si preto zvážte, kde umiestnite svoje jednotky a nezabúdajte na to, že po ich zničení ich musíte nahradiť, inak veľmi rýchlo prídete o životy, ktoré ste pred začiatkom kola dostali. Na Google Play Store nájdete dve verzie tejto hry, bezplatnú a platenú, ktoré sa okrem iného líšia aj v počte jednotiek, ktoré proti svojmu súperovi môžete použiť. Bezplatná verzia ponúka 6 jednotiek, medzi ktorými nájdete napríklad guľometné hniezdo, obrnené transportéry či tanky. V tej platenej verzii nájdete jednotiek až 12. Podľa špecifických situácií si môžete svoje jednotky okrem zakúpenia aj vylepšiť.

  

  

Ďalšie rozdiely medzi dvoma verziami hry Kraut Attack si zhrnieme v nasledujúcich bodoch:

Kraut Attack – Defense Free

  • 3 rôzne mapy s preddefinovanými cestami
  • 6 útočných/obranných jednotiek
  • funkcia doplňovania zásob
  • prostredie bez reklám

Kraut Attack – Defesne

  • 10 unikátnych máp
  • 12 útočných/obranných jednotiek
  • väčšie množstvo nových a náročnejších nepriateľov
  • Infinity mód – nekonečný boj proti nepriateľovi
  • väčšia náročnosť
  • prostredie bez reklám

Ak vás táto strategická tower defense hra zaujala, stiahnite si ju pomocou našich widgetov nižšie. Bezplatnú verziu stiahnete pochopiteľne zadarmo, za platenú verziu budete musieť zaplatiť 2,69€. Ak s touto hrou máte nejaké skúsenosti, napíšte nám pod článkom krátky komentár, ako sa vám táto hra páči. Rovnako môžete svoj názor vyjadriť aj v prípade, že sa ešte len chystáte si túto hru stiahnuť, poprípade zakúpiť.

Kraut Attack – Defense Free
Virtual Cosmonauts
Verzia 1.0.4 (3. 4. 2012)
Veľkosť 16 MB
2.1+

Zadarmo

Kraut Attack – Defense
Virtual Cosmonauts
Verzia 1.0.4 (3. 4. 2012)
Veľkosť 36 MB
2.1+

2,69 €

16.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+