MojAndroid

Ak hľadáte hru, ktorou chcete zabiť chvíľku nudy, možno sa vám zapáči titul Chasing Yello. Ide o farebnú hru pre hráčov každého veku, ktorá vás dokáže zabaviť na dlhú chvíľu a radi sa k nej budete vracať. Viac si povieme v ďalšej časti nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka, ktorú si môžete prečítať nižšie.

Android hra Chasing Yello prináša jednoduchý herný princíp a nekonečný herný príbeh, ktorý vás každý deň núti zdokonalovať sa. V princípe ide o veľmi jednoduchú a pekne spracovanú Android hru, ktorú zvládne hrať aj malé dieťa. Vašou úlohou je utiecť pred Mathildou, majiteľkou farebnej rybky, ktorá, povedzme si, nie je na chovanie zvierat vhodná. Vy sa tak snažíte rybke pomôcť s tým, aby utiekla po rieke tak ďaleko, ako to len bude možné.

    

Počas toho, ako s rybkou po rieke plávate, musíte prekonávať rôzne prekážky a akokoľvek unikať pred tým, aby vás Mathilda chytila. Nakláňaním vášho zariadenia pláva rybka doprava, prípadne doľava a pohybmi prstu po displeji hore a dole s rybkou skáčete, prípadne podplávate predmety, ktoré sa preskočiť nedajú. Popri tom musíte v hre zbierať aj mince a hviezdičky, za ktoré si neskôr môžete zakúpiť rôzne bonusy v hre.

Chasing Yello ponúka naozaj pekné a farebné spracovanie, a rovnako aj intuitívne ovládanie. Hru odporúčame všetkým, ktorí majú radi hry typu Temple Run alebo Subway Surfers. Ak vás tento titul zaujal, môžete si ho stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. Prajeme vám príjemné hranie!

21.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+