MojAndroid

Piatok prináša okrem noviniek zo sveta Androidu aj ďalši diel nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka. Spoločne sa pozrieme na veľmi vydarenú tower-defensu hru Tower Raiders 3, ktorá sa od svojich konkurenčných titulov v niečom líši. Chcete vedieť v čom? Tak čítajte ďalej!

tr3-main

Tower Raiders 3 je výnimočne spracovaná Android hra s peknou a jednoduchou grafikou, ktorá zaujme hráča už po prvom spustení. Vašou úlohou je, ako v každej tower-defense hre, postaviť na hracie pole rôzne typy veží, ktoré vás ochránia pred neustále prichádzajúcimi nepriateľmi v postupných vlnách. Hra ponúka naozaj veľké množstvo levelov, ktoré na seba nadväzujú, takže je potrebné použiť logiku, aby ste si v prvých leveloch nepokazili neskoršiu hru.

tower-raiders-3-1  tower-raiders-3-2

tower-raiders-3-3  tower-raiders-3-4

Okrem niekoľkých levelov je v tejto hre dostupných aj niekoľko zaujímavých zbraní, ktoré si za zarobené peniaze môžete postupne vylepšovať. Zaujímavou je aj integrácia sociálnych sietí, čo môžete využiť napríklad na prilákanie priateľov do hry. Tých neskôr môžete v jednotlivých leveloch ochraňovať, čím získate ďalšie peniaze na nové veže a zbrane. Tower Raiders 3 však v sebe ukrýva niekoľko ďalších výhod a pozitív, na ktoré prídete až po spustení tejto hry.

Ak sa vám hra Tower Raiders 3 zapáčila, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. V komentároch nám píšte, ako sa vám táto hra pozdáva a napísať nám môžete aj názov hry, ktorá by sa mala objaviť v ďalšom dieli nášho seriálu Obedná prestávka. Prajeme príjemné hranie!

1.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+