MojAndroid

My muži máme radi veľké hračky s výkonným motorom, či už sú to motocykle, štvorkolky, autá, alebo iné vozidlá. K tým najväčším, o riadení ktorých mnohí z nás v detstve snívali a len málokomu sa tento sen splnil, patria tanky. Našťastie, dnes máme Android telefóny a nasadnúť do vlastného tanku môžeme aspoň v hre Tank Riders.

Tank Riders

Herným konceptom sa ponáša na známu hru Tank Hero, základom je teda prejsť celý labyrint, v ktorom sa váš tank nachádza a zničiť všetkých nepriateľov. Môžu to byť rôzne typy nepriateľských tankov alebo statické delá. Prvých päť levelov slúži ako intro a oboznámenie sa s princípmi hry, po nich sa môžete pustiť do dvoch kampaní, alebo hrať multiplayer. Pre zdatných tankistov je k dispozícii náročný mód Invasion s piatimi ťažkými misiami.

Grafické prostredie hry je naozaj príjemné na pohľad, rôznofarebné a hlavne detailne animované. Stromy sa kníšu vo vetre, vodná hladina sa vlní, vidieť prelietajúcich vtákov a na niektorých miestach presvitajú slnečné lúče. Jemne rozanimovaný je tiež pohyb vášho tanku a autori nezabudli ani na také detaily, ako stopy pásov, alebo spätný náraz pri výstrele. Nechýba ani možnosť interakcie s prostredím, napríklad rozstrieľanie betónových zábran, otváranie brán pomocou prepínačov, atď. V niektorých leveloch sa nachádzajú aj skryté priechody, ktorými sa dá dostať na utajené miesta mapy, alebo získať rôzne bonusy.

Ovládanie sa realizuje virtuálnym joystickom a tank strieľa tým smerom, kam ťuknete prstom na displej. Komu tento spôsob nevyhovuje, môže ho zmeniť na dva joysticky, jeden na pohyb, druhý na streľbu. Nepríjemná je však reklama, ktorá sa zobrazuje v hornej časti displeja a niekedy dosť prekáža vo výhľade a tiež nutnosť čakať niekoľko sekúnd medzi jednotlivými misiami, kým sa tanku doplní palivo. Aj takýmto spôsobom chcú autori hráčov donútiť k zakúpeniu plnej verzie, ktorá stojí 77 centov.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

6.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+