MojAndroid

Dnešná Obedná prestávka bude venovaná nádejnej slovenskej hre od Brosvision s názvom Table Hockey HD. Ide o naozaj veľmi vydarený stolný hokej s prepracovanou grafikou, ktorý ponúka niekoľko možností hrania na smartfóne ale aj tablete. Stolný hokej si môžete zahrať proti počítaču alebo priateľovi priamo na vašom Android zariadení, čo môže byť v nudných chvíľach veľká zábava. Vďaka naozaj peknej 3D grafike a jednoduchému ovládaniu nepotrebujete na hranie tejto hry žiadne špeciálne vedomosti, stačí, aby ste si nastavili, či chcete proti súperovi hrať na čas (1,2 alebo 3 minúty) alebo na góly (10,15 alebo 20 gólov). Na výber máte aj z 3 úrovní obtiažnosti a pre rozlíšenie súpera si môžete vybrať modrú alebo červenú farbu. Potom už len stačí stlačiť tlačidlo Start a vychutnať si pôžitok z hry, ktorá ponúka až 10 levelov, ktoré čakajú len a len na vás. Aby to nebolo také jednoduché, počas hry môžete vy aj váš súper zbierať zelené puky, ktoré postupne vysunú dva piliere pred vašou či súperovov bránou, aby zabránili puku dostať sa do bránky. Po skončení hry si môžete svoj výsledok porovnať s celým svetom vďaka integrovaniu systému OpenFeint.

Slovenskú hru Table Hockey HD si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu bezplatne z Google Play Store. Dúfame, že sa vám bude páčiť tak, ako sa páčila aj nám a že stiahnutím a vašim ďalším feedbackom podporíte nádejných slovenských vývojárov v ich práci. Nižšie si môžete okrem screenshotov prezrieť aj promo video.

  

  

Table Hockey HD
Brosvision
Verzia 1.0 (29. 4. 2012)
Veľkosť 14 MB
2.1+

Zadarmo

Mimochodom, chalani z Brosvision stoja aj za veľmi známou augmented-reality hrou AR Blitz, o ktorej sme písali aj my v  našich článkoch:

2.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+