MojAndroid

Ak sa zaujímate o pretekárske hry a cudzie vám nie sú ani zbrane a ich využitie, samozrejme všetko v hernej sfére, tak by vás mohol zaujať aj titul Steampunk Racing 3D. My sa tejto hre budeme venovať v ďalšej časti nášho seriálu o Android hrách – Obedná prestávka – a čo všetko táto hra prináša, nájdete napísané nižšie v článku.

Steampunk Racing 3D je na Google Play Store pomerne krátku dobu, no získal si už dostatočne veľké množstvo fanúšikov. Hoci neponúka do detailov prepracovanú grafiku, ľudia túto hru majú radi vďaka hrateľnosti. A tá je podľa viacerých na vysokej úrovni. Zaručuje ju herný princíp, kde je vašou úlohou pretekať na vami zvolenom aute a popri tom ničiť súperov desiatkami zbraní, ktoré máte dostupné. Svoje nástrahy skrýva aj pretekárska dráha, musíte sa vyhýbať ozubeným kolesám či žeravým kôpkam na ceste.

   

  

V hre máte na výber až z 10 nezvyčajných áut, 30 zbraní a rôznych magických schopností, ako napríklad teleport, vytvorenie gravitačného poľa a ďalšie. Každé jedno z áut si môžete upraviť podľa seba, aby ste s ním boli maximálne spokojní pri prechádzaní rôznych kôl, či súťaží za herné peniaze. Hrať môžete aj cez internet, dostupný je online multiplayer až pre 6 hráčov. Jednoducho sa môžete vyhrať do sýtosti :-)

Android hra Steampunk Racing 3D je dostupná na Play Store pre všetkých hráčov bezplatne, jediné, čo potrebujete, je Android vo verzii 2.1 a vyššie a približne 30 MB vo vašej pamäti. Ak sa vám táto hra zapáčila, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho odkazu nižšie. Príjemné hranie!

Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma

16.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+