MojAndroid

Chceli ste sa niekedy sať letovým dispečerom alebo len vedieť, aké to je? Podarená a perfektne spracovaná hra Air Control Lite vám to jednoducho umožní. Podľa vývojárov ide o najobľúbenejšiu androiďácku hru s tematikou kontroly letovej prevádzky.

Myšlienka hry je veľmi jednoduchá. Vašou úlohou je bezpečne riadiť prilietavajúce lietadlá ku letisku tak, aby každé pristálo v čo najkratšom čase a čo je najdôležitejšie – aby ste zabránili akejkoľvek kolízii. Krúženie nad letiskom ako aj samotné nasmerovanie na pristávaciu dráhu ovládate ťahmi prsta po displeji, kde sa zobrazí trasa, ktorú ste lietadlu určili. Čím dlhšie hru budete hrať, tým sa jej obtiažnosť bude zvyšovať a vy ako dispečeri budete mať viac a viac práce. Prelietavajúce lietadla majú rôznu letovú výšku, no spoliehať sa len na to nemôžete. ľahko sa vám môže stať, že výška rovnaká nebola a nastane zrážka. Hra vám prípadné nebezpečenstvo vždy oznámi červeným kruhom okolo ohrozených lietadiel.

Samozrejmosťou je počítanie najvyššieho skóre a jeho online porovnávanie.

 

Môže sa vám zdať, že táto hra je príliš jednoduchá a nemá čo ponúknuť, no opak je pravdou. Návykovosť Air Control Lite je vysoká a dlhý je aj čas, ktorý jej hráči venujú. Opäť sa potvrdzuje staré známe “v jednoduchosti je krása”, preto neváhajte a staňte sa aj vy letovým dispečerom!

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

26.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+