MojAndroid

Premýšľali ste niekedy, aké to je, keď niekoho zrazí auto, spadne zo schodov, alebo z niečoho členitého? Ako sa môže dolámať, aká je to bolesť a ako sa pri páde správa telo? Tak presne na tieto otázky odpovie hra Stair Dismout, ktorú pri troche humoru môžeme nazvať aj relaxačnou, pre upokojujúcu hudbu počas hrania. Veď čo je upokojujúcejšie ako zvuk lámajúcich sa kostí? :-)

Stair Dismount je naozaj veľmi reálnym simulátorom ľudských pádov a následných zlomenín, ktoré hra indikuje ikonkou, zafarbením, ale aj zvukom. Hra je spracovaná v 3D a hlavná postava – Mr. Dismount – sa už nevie dočkať, kedy ho zvolením vhodnej sily postrčíte zo schodov a on vám ukáže, ako sa padá. Možno nie efektívne, ale efektne určite. Ak by vás nebavilo padanie zo schodov, k dispozícii sú aj rôzne iné a šialené predmety či zariadenia, ako napríklad rozbehnutý kolotoč. Ďalšie predmety si môžete ešte dokúpiť. Rovnako si môžete zmeniť aj postavičky, medzi ktorými je aj chudák Android maskot.

   

Hra samozrejme ponúka aj zdieľanie vašich výkonov na sociálne siete a ako čerešničku na torte aj nahradenie tváre Mr. Dismounta tvárou vašich priateľov z fotogalérie, čo určite u mnohých spôsobí ešte väčšiu radosť z pádov, preto neváhajte a sťahujte, padajte a zabávajte sa.

Verzia: 2.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

26.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+