MojAndroid

Hra, ktorú si predstavíme počas dnešnej Obednej prestávky, je založená na podobnom pripcípe, ako Zombie Road Trip, o ktorom sme vás informovali prednedávnom. Podobný je však skutočne len koncept, prvky ovládania a skvelá hrateľnosť; inak sa jedná o úplne odlišnú a originálnu hru.

Snuggle Truck

V Snuggle Truck ste v úlohe vodiča dodávky s otvorenou korbou, na ktorej máte naložených 10 zvieratiek, ktoré musíte čím skôr dopraviť do ZOO. Keďže terén je členitý a vaša dodávka nadskakuje, musíte si dávať pozor, aby ste z nej zvieratá nevytriasli a minimálne jedno do ZOO aj skutočne doviezli. V každom leveli môžete získať niekoľko ocenení – buď za počet zvierat, ktoré do ZOO dopravíte, alebo za čas, za ktorý to zvládnete.

Na osvojenie ovládania slúži prvý level, nie je však vôbec zložité. Dotykom vpravo a vľavo na displej pridávate plyn, alebo brzdíte, resp. cúvate. Nakláňaním telefónu balansujete s autom počas skoku a zatrasením aktivujete jeho špeciálne schopnosti – napr. raketový pohon.

V hre poteší aj pekná kreslená grafika, príjemná hudba a milé zvukové efekty. Skutočným bonusom je však editor tratí, ktorý umožňuje vytvárať vlastné levely, prípadne si zajazdiť na viac než 30 000 tratiach, ktoré vytvorili ostatní užívatelia a ktoré sú z hry priamo dostupné. V Snuggle Truck sa nachádzajú aj mikrotransakcie, týkajú sa však väčšinou len kozmetických úprav vzhľadu auta a nie sú nijako otravné.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

25.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+