MojAndroid

O tom, že na Slovensku máme kvalitných vývojárov niet pochýb. Svedčí o tom aj hra, ktorú si dnes predstavíme v našom pravidelnom seriáli Obedná prestávka. Táto slovenská Android hra má názov Multitask a už z názvu môžete vyčítať, o čo v tejto hre pôjde.

Multitask je hra, ktorej úlohou je overiť vaše multitaskingové schopnosti a vaše rýchle reakcie. Funguje na jednoduchom princípe a hrať túto hru zvládne naozaj každý. Na začiatku je vaša obrazovka vždy rozdelená na 4 polia, v ktorých prebiehajú rozličné hry. Na začiatku je vždy len jedna hra a ostatné pribúdajú postupne, aby ste mali čas na usporiadanie svojich pohybov a vymyslenie taktiky. Jednotlivé hry si predstavíme v nasledujúcich bodoch:

  1. hra – Balance – vašou úlohou je nakláňaním vášho zariadenia do strán udržať loptičku na balancujúcej doske,
  2. hra – PacAttack – vyhýbajte sa duchom a zbierajte popri tom prichádzajúce biele guličky pohybom Pacmana hore a dole,
  3. hra – Calculus – vašou úlohou je dotknúť sa obazovky vtedy, ak je zobrazený správny výsledok príkladu, ak nejde o správny výsledok, čakajte, kým sa objaví,
  4. hra – UFO Attack – ochráňte Zem pred útočiacimi UFO tým, že ich zničíte obrovským kladivom. Kladivo udrie na UFO vtedy, keď nakloníte zariadenie dopredu.
      

Hra Multitask ponúka dva herné módy. V training móde si môžete skúšať vaše schopnosti a ak sa vám náhodou niektorá z hier nepodarí, môžete pokračovať ďalej bez toho, aby ste museli hrať od začiatku. V normal móde už hráte hru naostro a vyhráva vždy ten, kto má najvyššie skóre. To sa počíta v sekundách, počas ktorých dokážete túto hru hrať bez prerušenia. Získať môžete aj bonusové sekundy, napríklad vtedy, ak udržíte loptičku v strede dosky po dlhšiu dobu.

Slovenskú hru Multitask si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu z Google Play Store úplne zadarmo. Dúfame, že vás táto hra zaujala a že sa nedáte odlákať jej jednoduchým grafickým spracovaním. Určite vám má čo ponúknuť a budete milo prekvapení, na akú dlhú dobu vás dokáže zamestnať!

Multitask
Unlimited Games
Verzia 1.0 (11. 5. 2012)
Veľkosť 14 MB
2.1+

Zadarmo
1.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+