MojAndroid

Každý z nás si pamätá aspoň na jednu hračku zo svojho detstva, ktorá mu utkvela v pamäti. Či už to je drevená hračka, malé autíčko, umelá gitara alebo plyšový medveď, tá hračka má pre nás obrovskú hodnotu a nikdy na ňu nezabudneme. Mojou obľúbenou hračkou v detstve bola vždy magická tabuľka, a preto ma veľmi potešilo, že ju slovenské vývojárske štúdio eSite Software upravilo aj pre zariadenia s operačným systémom Android. Magickú tabluľku pre Android, alias hru Shake and Etch, si dnes predstavíme v našom seriáli Obedná prestávka!

Magická tabuľka je vec, na ktorú si pamätá zrejme každý z nás. V rôznych podobách sa táto špecifická hračka vyskytuje dodnes a je veľmi potešujúce, že sa táto hra aj zdigitalizovala a dostala na Google Play Store. Jej ovládanie je klasické, pomocou dvoch otočných koliesok v dolných rohoch. Ľavým z nich pohybujete kurzorom vľavo a vpravo, pravým kolieskom ovládate vertikálny pohyb. Takto jednoducho môžete vytvoriť takmer akúkoľvek kresbu, ktorú máte v hlave, ibaže to musíte zvládnuť na jeden ťah. Kresliacu plochu vymažete veľmi jednoducho – zatrasením vášho zariadenia.

  

Či sa magická tabuľka zapáčila vám alebo vašim deťom, rozhodne stojí za to, aby ste si ju do svojho Android zariadenia nainštalovali. Ide o bezplatnú pomôcku, ktorá vám pomôže zahnať pokojne aj hodiny nudy, pokiaľ vám správne pracuje predstavivosť. My sa spracovaniu tejto klasiky veľmi tešíme a odporúčame ju každému, kto sa aspoň raz za život s magickou tabuľkou stretol. Do svojho zariadenia si Shake and Etch môžete nainštalovať pomocou odkazu nižšie.

1.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+