MojAndroid

Ďalšia časť seriálu Obedná prestávka je tu a dnes si predstavíme slovenskú aplikáciu Samo coloring for Kids, ktorú predstavilo štúdio CodeCarpet od Martina Adámeka. Aplikácia je určená pre deti a obsahuje omaľovanky, zadarmo môžete vyfarbovať obrázky zvierat, geometrických tvarov a čísel. Ak vás táto aplikácia osloví, môžete si dokúpiť ďalšie obrázky zvierat a motýľov. Cena za ďalšiu sériu obrázkov je 1,19 EUR. Ak sa rozhodnete kúpiť obe série naraz, zaplatíte rovnakú cenu, ako keby ste si ich kúpili samostatne.

Po spustení aplikácie vás privíta farebná úvodná obrazovka, kde nájdete možnosť kúpiť si všetky levely naraz. Postupným skrolovaním aplikácie nájdete tri série omaľovánok zadarmo. Vyfarbovanie čísel sa odblokuje až po ohodnotení aplikácie, stačí trikrát kliknúť na banner, následne nás presmeruje na Play Store.

Aplikácia je veľmi pekne graficky spracovaná, objekty môžete vymaľovať jednoduchým kliknutím do priestoru alebo kreslením po obrazovke. V spodnej časti aplikácie nájdete bohatú paletu farieb. Výber nových farieb je intuitívny, stačí sa posúvať vodorovným smerom. Vymaľovaný obrázok sa automaticky uloží aj na úvodnej obrazovke.

Po vymaľovaní si obrázok môžete aj samostatne uložiť, stačí kliknúť na “oči” nad farebnou paletou a vysunie sa lišta s ďalšími funkciami: krok späť. uloženie obrázka a vymazanie.

 

Aplikácia ponúka výborný zážitok z maľovania a je vhodná pre vaše deti, ktoré s ňou zažijú veľa zábavy.

Samo Coloring for Kids
Martin Adamek
Verzia 1.0.1 (12. 6. 2012)
Veľkosť 386 kB
2.2+

Zadarmo

Článok je rozdelený na dve časti:

  1. časť: Slovenská aplikácia Samo Coloring for Kids
  2. časť: Fotogaléria&video Samo Coloring for Kids
13.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+