MojAndroid

Rudolf Halmi, slovenský vývojár známy aj pod pseudonymom halmi.sk, priniesol na Google Play Store ďalší zaujímavý titul. Zoznam slovenských aplikácií na najväčšom obchode s aplikáciami a hrami pre OS Android tak doplnila ďalšia kvalitná Android hra s názvom Plumber Reloaded, ktorá sa nemusí svojim spracovaním hanbiť ani medzi zahraničnými konkurentmi. O čom táto hra je a aké vlastnosti prináša, si môžete prečítať v našej Obednej prestávke.

Hoci sa hra Plumber Reloaded mierne líši od ostatných hier s podobným názvom, je veľmi zábavná a potrápi aj vaše logické myslenie. Hry s názvom Plumber väčšinou nútia človeka otáčať časťami potrubia, aby sa voda mohla dostať z jedného konca na druhý, no slovenská hra Plumber Reloaded dáva tomuto typu hier novú tvár. Vašou úlohou v tejto hre je za čo najkratší čas spojiť páry rovnakých ventilov potrubím tak, aby ste spojili všetky ventily a aby sa ani jedno potrubie nekrižovalo. Toto všetko musíte stihnúť do 1 minúty, inak ste skončili a level musíte opakovať. Princíp hry je vcelku jednoduchý, pri samotnom hraní už ide o to, ako rýchlo dokážete rozmýšľať a konať. Potrubie od jedného ventilu k druhému “natiahnete” ako keby nakreslením, pričom musíte v každom štvorčeku spraviť pohyb prstom tým smerom, ktorým chcete potrubie “potiahnuť”. Slovami sa ovládanie opisuje len ťažko, nie je však vôbec zložité, ale intuitívne, takže vám nebude robiť žiadny problém.

   

Hra Plumber Reloaded ponúka niekoľko herných režimov, zahrať si môžete viac ako 200 levelov, no môžete vyskúšať aj režim hrania na čas. V tomto režime je dostupných niekoľko módov, ako napríklad maratón, tréning, letný beh či šprint, takže si môžete otestovať vašu logiku a rýchle prsty hneď niekoľkými spôsobmi. Celkovo je táto hra veľmi dobre spracovaná, ponúka dokonca aj menu v slovenskom jazyku či pokročilé nastavenia ako zvuk, vibrácie, zatrasením zresetovanie levelu, sila trasenia, neblikajúce elementy, vaše meno a pozíciu v rebríčkoch tých najlepších. Poteší aj pekný tutoriál priamo v menu aplikácie.

   

Slovenskú hru Plumber Reloaded si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu z Google Play Store nižšie úplne zadarmo. Potešia nás aj vaše názory a postrehy z tejto hry, ktoré určite využije aj vývojár pri vytváraní ďalších verzií.

Plumber Reloaded
halmi.sk
Verzia 1.0 (12. 6. 2012)
Veľkosť 1,6 MB
1.6+

Zadarmo
20.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+