MojAndroid

Po  minulej krátkej recenzii hry Stickman Base Jump v pravidelnej Obednej prestávke sa dnes pristavíme pri ďalšej hre zo série Stickman. Ako relax pri obede môžete využiť aj hru Stickman Cliff Diving, ktorá je opäť veľmi jednoduchej koncepcie s jasne daný cieľom. Oproti jej „kolegyni“, kde musíte skákať s padákom z budov na presne určené miesto, je Cliff Diving ešte jednoduchšia hra. Ako vidíte, dosiahnuť sa to dá.

    

Cieľom hry je zoskočiť z útesu do vody s čo najlepším a najzložitejším skokom, za ktorý vás neviditeľná porota oboduje. Skok sa riadi dvoma tlačidlami. Tlačidlom, ktoré váš skrčí a začnete sa točiť a tlačidlom, ktoré vás vyrovná a môžete skočiť „šípku“ do vody. Vhodnou kombináciu dosiahnete vyššie hodnotenie od poroty a lepší výsledok. Grafické spracovanie hry je rovnako ako jej koncept a ovládane veľmi jednoduché, ale aj taká hra dokáže človeka pohltiť na dlhé hodiny.

Verzia: 3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.6
Aktuálna cena: Zdarma

12.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+