MojAndroid

Dnes je piatok a každý z vás je už určite naladený na víkendovú pohodu, preto si ju ešte umocnite ďalšou zaujímavou Android hrou, ktorú si predstavíme v ďalšej časti nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka! Dnes sa budeme venovať veľmi zábavnej a populárnej hre, ktorú budú poznať hlavne priaznivci operačného systému iOS. Jej názov je Ski Safari a ide o hru, ktorá vám za málo peňazí ponúka množstvo muziky :-)

V hre Ski Safari sa ocitáte v roli Svena, ktorý sa dostal do nepríjemnej situácie a musí utekať dole kopcom pred lavínou. Vašou úlohou je robiť všetko, čo je vo vašich silách, aby ste tejto lavíne utiekli. Po ceste budete stretávať rôzne zvieratá, ktoré vám s vašim únikom dolu kopcom pomôžu. Každé jedno zvieratko je v niečom výnimočné, tučniak vám pomôže kĺzať sa ďalej, Yeti prelomí všetky prekážky v ceste a orol vás “odhodí” do diaľky. Spolu so zvieratami a pár skokmi budete musieť lavíne utiecť, inak bude všetko stratené!

Grafika v tejto hre je na vysokej úrovni a aj keď je hra jednoduchá, ponúka neskutočne veľké množstvo zábavy, ktoré vás zamestná na naozaj dlhú dobu. Ovládanie v tejto hre je veľmi jednoduché a tak je táto hra vhodná naozaj pre všetkých, či už ju budete hrať vy, vaši priatelia alebo vaše deti. Ak vás Android hra Ski Safari zaujala, môžete si ju zakúpiť na Google Play Store pomocou nášho widgetu. Pripravte si zariadenie s OS Android 2.0.1 a vyššie a 78 centov na vašom účte. Za tých pár drobných to však určite stojí, preto ani sekundu neváhajte!

Verzia: Liší se podle zařízení
Aktuálna cena: 20,00 €
Verzia: Liší se podle zařízení
Aktuálna cena: 20,00 €

6.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+