MojAndroid

Dnes je streda, čo znamená, že si predstavíme ďalšiu hru v našom pravidelnom seriáli Obedná prestávka. Dnes sa budeme venovať hre Shoot The Zoombirds, ktorá prináša do Android zariadení veľmi podarenú strieľačku s mierne strašidelným nádychom. Mimochodom, autorom tohoto titulu je herné štúdio Infinite Dreams (iDreams), ktoré stojí aj za výrobou titulov ako Jelly Defense či Can Knowdown!

Shoot The Zombirds je veľmi podarená Android hra, ktorá vás dokáže zabaviť na dlhé chvíle. Ide o veľmi jednoduchú Android hru, nielen čo sa princípu, ale aj ovládania týka. Vašou úlohou v tejto hre je strieľať zombie-vtáky, ktoré vám lietajú ponad hlavu. Pozor si musíte dať hlavne na tie, ktoré vám kradnú vaše Pumpkids, čiže tekvicové deti, ktoré vy so svojim lukom ochraňujete. Pumpkids sú v tejto hre veľmi dôležité, nakoľko vám ich zombie-vtáky môžu ukradnúť len istý počet. Potom sa vaša hra končí.

  

Level za levelom sa obtiažnosť hry zvyšuje, pribúdajú nové druhy vtákov, ktoré sú buď rýchlejšie alebo menšie, a tak je pre vás ťažšie ich trafiť. Váš luk ovládate rovnako, ako ste na to zvyknutí z Angry Birds – chyť, potiahni a pusť. Pozor však na počet šípov, ďalší získate len vtedy, keď niektorého z vtákov aj zasiahnete! Veľmi užitočná je situácia, keď zostrelíte zombie-vtáka na vrchu a počas toho, ako padá na zem, so sebou stiahne ešte nejakých zombie-vtákov, ktorý letia pod ním. Vtedy získate toľko šípov, koľko zombie-vtákov padne na zem, čo je pre vás výhodou.

  

Hra je spracovaná do jednoduchej a pritom veľmi peknej grafiky, ktorá je vďaka jednoduchosti nenáročná na hardvérový výkon vášho zariadenia. Celá hra je umocnená “temnou” hudbou, ktorá atmosféru pri hraní dokonale dotvára. Samozrejme, že v hre nejde len o to, koľko zombie-vtákov s ukradnutými Pumpkids zostrelíte. K dispozícii je aj obchod, kde si za nazbierané peniaze môžete kúpiť rôzne vylepšenia v podobe viacerých či rýchlejších šípov a podobne. Zabudnúť nesmieme ani na micro-ocenenia, ktoré získate napr. za prvú trojicu zombie-vtákov zostrelených jedným šípom či za rekord v počte zostrelených vtákov za jednu hru. O celkové skóre na svetovej úrovni sa stará herný systém OpenFeint, takže si svoje sily môžete nepriamo zmerať s hráčmi z celého sveta. 

Android hra Shoot The Zombirds je dostupná zadarmo pre všetky zariadenia s OS Android 2.0.1 a vyššie. Tento titul si môžete stiahnuť do svojich Android zariadení z Google Play Store napríklad pomocou nášho odkazu pod článkom. V komentároch nám píšte, ako sa vám hra páči a aké najväčšie úspechy ste v nej dosiahli!

Verzia: 1.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14
Aktuálna cena: Zdarma

1.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+