MojAndroid

Dnes je streda, čo znamená, že je čas na ďalšiu Obednú prestávku. Dnes sa budeme venovať ďalšej zaujímavej Android hre, konkrétne titulu Ships N’ Battles od vývojára Shakal Studio. Ide o Android port známej hry “lodičky”, ktorý prináša okrem výbornej grafiky aj multiplayer, čo poteší všetkých hravých nadšencov. Čo táto hra ponúka a aké sú jej ďalšie vlastnosti si môžete prečítať v našej recenzii nižšie.

Shakal Studio prinieslo na Google Play Store ako svoj prvý titul práve hru Ships N’ Battles. Ide naozaj o vydarený port celosvetovo známej hry “lodičky”, ktorý zaujme vo viacerých aspektoch. Ako prvé si na tejto hre určite všimnete grafické spracovanie, ktoré vytŕča z radu hier tohto typu, poteší vás aj intuitívne ovládanie a niekoľko herných módov. K dispozícii máte single player mód, kedy hráte proti počítaču. V tomto móde máte dostupné 4 druhy lodičiek, 10 rozličných bonusov a 4 druhy obtiažnosti. Takisto je k dispozícii zrýchlenie času, aby ste nemuseli dlho čakať na ťah počítača. Ak vás omrzí hra proti počítaču, môžete si zahrať multiplayer mód. Ten je dostupný lokálne aj celosvetovo cez herné centrum. Dokopy tak táto hra ponúka niekoľko možností, ako sa môžete zabaviť na dlhšiu dobu! Nižšie si pozrite video, ktoré túto hru predstavuje bližšie.

Ak sa vám táto Android hra zapáčila, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. Hoci nie je zadarmo, za tých pár drobných ponúka naozaj slušný balík zábavy, ktorý vás zabaví na dlhšiu dobu. Veď si len spomeňte, ako dlho ste sa hrávali lodičky, keď ste boli malí. Ak sa rozhodnete zakúpiť si túto hru, pripravte si 81 centov a 38 MB miesta vo vašej vnútornej pamäti.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

11.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+