MojAndroid

Nový týždeň začneme ďalšou časťou nášho seriálu Obedná prestávka. Dnes sa budeme venovať veľmi pekne spracovanej arkádovke z obdobia stredoveku, ktorú na Google Play nájdete pod názvom Royal Revolt!. Čo táto farebná Android hra prináša, píšeme v riadkoch nižšie.

Android hra Royal Revolt! spracováva príbeh bojov o trón, ktorý ukradli nenásytní protivníci kráľovskej koruny. Váš otec o svoje postavenie a trón prišiel neprávom a vašou úlohou je zmeniť túto nevýhodu vo váš prospech. Budete viesť vojsko proti početnej prevahe, no na základe vašej inteligencie a šikovnosti trón naspäť ocovi vyhráte.

   

  

Okrem dobrého grafického spracovania s 3 rozmermi prináša hra Royal Revolt! aj intuitívne ovládanie a dobrý gameplay. Hráte za vojsko, ktoré si postupne môžete vylepšovať a vediete ho hrdinom, ktorý sa po každej bitke stáva silnejším. To vám pomôže zvíťaziť v bojoch o všetkých 30 hradov a zámkov, ktoré pôvodne patrili vašej kráľovskej rodine. Hra vďaka svojmu obsahu dovoľuje hráčom dlhé hodiny hrania bez prerušenia, na svoje si však prídu aj príležitostní hráči, čo len potrebujú zahnať nudu.

Ak sa vám Android hra Royal Revolt! zapáčila, môžete si ju do svojich zariadení s OS Android stiahnuť cez náš widget nižšie, prípadne priamo cez Google Play Store. Ide o bezplatný herný titul, na ktorý potrebujete len cca 250 MB miesta vo vašej pamäti. Ak si hru stiahnete, napíšte nám, ako sa vám páči. Príjemné hranie prajeme!

Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

21.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+