MojAndroid

Basketball je podľa niektorých zdrojov najpopulárnejší šport na svete, niet preto divu, že v rôznych podobách si nachádza cestu aj na mobilné zariadenia. Na Google Play nájdeme mnoho basketbalových hier, dnes si spomedzi nich predstavíme jednu „návykovku“ s intuitívnym ovládaním a dobrou grafikou aj hrateľnosťou.

Real Basketball

Real Basketball neponúka klasický basketbalový zápas, jeho obsahom sú hody na kôš z rôznych uhlov a rôznych vzdialeností. Hod sa realizuje ťahom prsta po displeji, pričom je dôležité správne zvoliť silu a smer. Veľmi dôležité sú bonusy, ktoré sa zobrazujú na odrazovej doske nad košom. Za bežný hod získate 2 body, pokiaľ však pri hode trafíte dosku so 4x bonusom a následne je z toho kôš, pripíše sa vám až 8 bodov. Ďalšou z možností na bonus je hodiť „čistý“ kôš (flawless), teda bez toho, aby sa lopta dotkla obruče.

Hra v režime jedného hráča obsahuje šesť herných módov, dva z nich je však nutné zakúpiť prostredníctvom mikrotransakcií. Hrať sa dá aj s reálnymi ľuďmi a priateľmi cez internet, pričom v stávke sú virtuálne peniaze, tzv. MP. Na výber je niekoľko rôznych basketbalových ihrísk a typov lôpt, zmeniť si môžete výzor svojho hráča a jeho oblečenie. Vydarené hody je možné uložiť vo forme krátkeho videa.

 

Real Basketball je na Google Play zadarmo a hrať sa dá aj bez nepopulárnych mikrotransakcií, takže vám nič nebráni zobrať loptu a pokúsiť sa hodiť pár čistých košov:-)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
20.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+