MojAndroid

Piatok prináša okrem iného aj ďalší diel nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka. Dnes sa budeme venovať veľmi pekne spracovanej a jednoduchej Android hre s názvom Tinboy Joyride, ktorá svojím spracovaním pripomína veľmi populárny titul Cordy, ktorý si obľúbilo už množstvo hráčov. Hru vytvorilo štúdio Defcon, ktoré je známe aj hrami ako Iron Jack 2 či Diagnosis Assault.

Tinboy je veľmi milý robot, ktorý pracuje v továrni Defcon Studio Corporation ako upratovač. Jeho úlohou je čistiť továreň a zbierať nečistoty a popri tom si obľúbil aj práce ako umývanie riadu, varenie, staranie sa o záhradu a ďalšie aktivity. Je však veľmi nešťastný, pretože miluje prírodu a nemôže v nej byť. Ako jediný robot v továrni pracuje výlučne na rastlinný olej a jeho snom je utiecť z továrne a voľne skákať prírodou. A to sa mu podarilo. Avšak, prenasledujú ho robotníci z továrne, ktorí ho chcú späť, aby za neho nemuseli hľadať náhradu. Pomôžete Tinboy-ovi utiecť a zbaviť sa prenasledovateľov?

  

  

Táto hra je graficky nenáročná a na ovládanie veľmi intuitívna. Pomocou dotykov s displejom s robotom skáčete a zbierate rôzne veci, ako napríklad červené guľôčky, ktoré sú zdrojom jeho energie. Popri tom môžete zobrať aj jeden, prípadne viac, z 8 “powerup”-ov, ktoré vám pri zbieraní pomôžu. Nezabudnite ani na časový limit, ktorý je v každom levele dôležitý. Celkovo sa môžete tešiť až na 60 levelov v 3 veľkých svetoch, takže sa môžete vyhrať do sýtosti. Potešia aj tematické zvuky, ktoré hru podľa nášho názoru dokonale dotvárajú.

Android hra Tinboy Joyride je na Google Play Store dostupná bezplatne pre všetky zariadenia s OS Android 2.2 a vyššie a na jej inštaláciu budete potrebovať približne 35 MB miesta vo vašej pamäti. Ak vás táto hra zaujala, tak si ju môžete nainštalovať pomocou nášho widgetu nižšie. V komentároch nám píšte, ako sa vám hra páči a čo by ste odporučili začínajúcim hráčom, aby hru prechádzali jednoduchšie a bez viacerých problémov. A príjemné hranie!

9.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+