MojAndroid

Ak ste aj vy zástancami názoru, že v jednoduchosti je krása, tak sa vám bude páčiť aj dnešná Obedná prestávka. Dnes si totižto nebudeme predstavovať žiadnu prepracovanú 3D hru, ktorá spotrebuje vašu batériu za pol hodiny, ale jednoduchú hru, ktorá vás zaujme hlavne svojou jednoduchosťou a hrateľnosťou. Jej názov je Bubble Shoot a dúfame, že sa vám bude páčiť!

Bubble Shoot je jednoduchá hra založená na princípe, ktorý pozná hádam každý. Hry tohto typu boli v minulosti veľmi obľúbené, preto pevne veríme, že sa vám bude Bubble Shoot páčiť. Vašim cieľom v tejto hre je nahrať čo najviac bodov v každom hracom kole. Dotykom strieľate farebnú guličku na miesto, kde ju chcete umiestniť a vašim cieľom je zhromaždiť 3 a viac guličiek, aby ste za ich prasknutie získali body. Čím viac guličiek prasknete na jedenkrát, tým viac bodov získate. Obrazce, v ktorých sú na začiatku guličky usporiadané sa každé kolo menia, takže si nemyslite, že to bude stále o tom istom. Takisto sa nenechajte odlákať jednoduchosťou tohto herného titulu. Ako sme už na začiatku tohto článku spomenuli, v jednoduchosti je krása a veríme, že niektorých z vás táto hra zabaví viac než prepracovaná 3D strieľačka s obrovskými energetickými aj hardvérovými nárokmi.

      

Bubble Shoot ponúka 2 možnosti hrania. V puzzle móde musíte vyčistiť hracie pole pomocou vopred daného počtu guličiek, arkáda ponúka hru, v ktorej ste bodovo ocenení na základe počtu guličiek, ktoré ste na vyčistenie poľa potrebovali. Dokopy máte k dispozícii až 270 jedinečných levelov. Vývojársky tím myslel aj na estetickosť tejto hry a preto si môžete užiť niekoľko rozličných pozadí počas hrania. Ak čakáte, že pri hraní budete “iba strieľať farebné guličky”, mýlite sa. Táto hra vyžaduje aj určité množstvo vášho taktizovania, aby ste dokončili daný level na plný počet hviezdičiek. Celkovo je táto hra prepracovaná do detailov a my pevne veríme, že si vás po pár kolách získa. Ak ste fanúšikom hier tohto typu.

Túto hru si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie alebo priamo cez Google Play Store. Veríme, že vám táto hra spríjemní nudné chvíľe a bude patriť medzi pravidelne spúšťané aplikácie na vašom Android zariadení. Ak poznáte nejakú herný titul, ktorý by bol vhodný pre ďalšiu Obednú prestávku, napíšte nám jeho názov do komentárov alebo využite dotazník v pravom paneli našej stránky. Za všetky vaše návrhy vopred ďakujeme!

Bubble Shoot
RUNNERGAMES
Verzia 1.3 (17. 2. 2012)
Veľkosť 5,0 MB
1.6+

Zadarmo

 

28.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+