MojAndroid

Aj vy máte radi v hrách spojenie silných áut a zbraní?! Tak potom ste tu správne. Novinkou na Android Markete v sekcii hry je hra od vývojára MobJoy s názvom Road Warrior, ktorú si práve teraz ideme predstaviť. Hoci je táto hra na Android Markete len krátko, dokopy v 320 hodnoteniach získala priemerné hodnotenie 4,5 z 5, čo svedčí o kvalite tohto herného titulu, ktorý si obľúbili aj herní maniaci na konkurenčnom operačnom systéme iOS, na ktorom je táto hra dostupná už dlhšiu dobu a takisto získala veľmi vysoké hodnotenia používateľov. Dokopy táto hra na iOS-e zaznamenala až 2 milióny stiahnutí. Čo však robí z tejto hry taký obľúbený herný titul?!

Road Warriors ponúka používateľom veľmi peknú grafiku, zaujímavé fyzikálne triky, rýchlosť a strieľanie. Ak ste videli film Death Race (Rallye smrti), tak určite pochopíte, o čo v tejto hre ide. Vyzvite vašich oponentov k súboju a zničte ich pomocou vašich zbraní! Porazením súpera získate rešpekt, pomocou ktorého sa prebojujete až k 3 bossom. Ak ich porazíte, ako odmenu získate ich nadupané a nebezpečné autá! Ak sa vám ich však nepodarí poraziť, budete si musieť vybrať jeden zo zaujímavých kúskov od sedanu po obrovský truck. Keď už sa so svojím autom vyberiete na trať, hľadajte skryté cestičky a vymýšľajte čo najlepšiu stratégiu, ako predbehnúť či zničiť protivníka. Pomôžu vám aj dokonalé flipy, pomocou ktorých získate peniaze a nitro. Poteší aj presné ovládanie či možnosť neustáleho vylepšovania vašeho auta a zbraní. Ak vás zaujali vyššie uvedené charakteristiky tejto závodnej hry, tak si ju stiahnite pomocou nášho widgetu. Je zadarmo po obmedzenú dobu – ako promo pri vydaní, preto neváhajte a čo najrýchlejšie si uchmatnite tento majstrovský kúsok!

Road Warrior: Top Free Game
Top Free Apps and Games
Verzia Závisí od zariadenia (12. 1. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zdroj: EuroDroid

17.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+