MojAndroid

Ste majiteľom telefónu s operačným systémom Android, no vôbec vás nezaujímajú akčné, arkádové či športové hry? Máte radi hry, pri ktorých využívate logiku? Máme pre vás jeden tip! Firma CONCRETE SOFTWARE, INC. v spolupráci s firmou MobiGloo vytvorila hru Nintaii ! Hra ponúka príjemné jednoduché prostredie, v ktorom si môžete zmeniť tému na modernú, či retro. Vašou úlohou je dostať kváder do otvoru v poli.

Nie je to však také ľahké, ako sa zdá! Na to, aby ste tam kváder dostali, musíte prejsť rôznymi prekážkami. Pomocou ozubeného kolieska otvárate zátarasy, šípky na zemi vás zas posunú o jedno políčko v ich smere. Kváder môžete položiť na všetky 4 steny, pretočiť ho a potom ho znovu postaviť a za pomoci týchto pohybov s ním hýbať, avšak len na vymedzenom priestore. Natrafíte na level, ktorý neviete prejsť? Tak ho jednoducho preskočte v Menu a neskôr sa k nemu vrátite. Hra je graficky nenáročná, no vystihuje ju veta: “V jednoduchosti je krása!”. Vyskúšajte “lite” verziu z Marketu alebo si kúpte plnú verziu za cenu 2,99 $. Tak neváhajte a precvičte si mozgové závity!

Hodnotenie:

PLUSY:

+ prostredie
+ možnosť preskočiť či vrátiť level
+ jednoduchosť

MÍNUSY:

– pre mňa žiadne :)

Android Market

Veľkosť: 6,9 MB

Verzia OS: Android 1.5 a vyššie

17.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+