MojAndroid

Ak ste fanúšikom animovaných filmov, tak určite poznáte aj Nema, hrdinu mnohých detí. Nemov príbeh spracováva rovnomenná animovaná rozprávka od spoločnosti Disney, ktorá sa rozhodla tento príbeh spracovať aj do Android hry. Čo všetko hra Nemo’s Reef ponúka, sa dozviete v našej Obednej prestávke, kde sme sa tomuto titulu venovali.

V animovanej Android hre Nemo’s Reef je vašou úlohou starať sa o útes, na ktorom Nemo so svojím otcom žije. Okrem toho však s Nemom zažívate aj dobrodružstvá, ktoré sú známe z filmu, preto sa môžete tešiť na kopec zábavy a úloh, ktoré budete musieť plniť. Vlastne, hra Nemo’s Reef je akýmsi pokračovaním známeho filmu, kde účinkujú aj všetci Nemovi kamaráti Dory, Gill, Bloat či Bubbles.

   

  

Okrem toho, že sa staráte o útes a zažívate všakovaké dobrodružstvá, zbierate aj exotické ryby. Celkovo ich je v hre až 50 a ak sa vám ich podarí zozbierať všetky, získate ocenenie a malé prekvapenie. V hre sa nachádza aj spojenie medzi vami a vašimi priateľmi, môžete chodiť navštevovať ich útesy a prezerať, aké exotické ryby už majú v zbierkach. Celkovo táto hra ponúka obrovské množstvo možností a zábavy, pre všetky vekové skupiny.

Ak sa vám Android hra Nemo’s Reef zapáčila, môžete si ju do svojich Android zariadení stiahnuť pomocou nášho widgetu na Google Play Store nižšie. Hra je dostupná pre všetkých zadarmo, tak neváhajte a inštalujte. Prajeme príjemné hranie!

28.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+