MojAndroid

Aj dnes vám prinášame tip na zaujímavú Android hru. Seriál Obedná prestávka pre vás pripravujeme už druhým rokom a prinášame vám ho pravidelne 3-krát do týždňa. V dnešnej časti si povieme niečo o hre My Horse, ktorá spracováva motív chovania koní, čo poteší najmä ženské pohlavie a fanúšikov tohto vznešeného zvieraťa.

 

Ak ste niekedy túžili po tom, mať koňa, no nikdy sa vám to nesplnilo, tak je ten správny čas, aby ste si toto zviera dopriali. Aspoň vo forme veľmi pekne spracovanej Android hry pre vaše zariadenie. Hra My Horse prináša naozaj kvalitne prepracovanú grafiku a herný princíp, ktorý zaujme takmer všetkých. Vašou úlohou totižto nie je len starať sa o svojho 4-nohého miláčika, ale ho aj kŕmiť, čistiť mu stajňu či napríklad vyhrávať súťaže.

   

My Horse Free ponúka naozaj komplexne spracovaný titul zaoberajúci sa koňmi. Okrem výborne spracovanej grafiky zaujme aj fakt, že táto hra je úplne bezplatná (napriek svojim kvalitám), no ako všade, aj tu sa stretnete s in-app platbami. Ak sa však túto hru hrajú vaše deti alebo niekto, komu nechcete dovoliť míňať vaše peniaze, môžete si platby ochrániť PIN kódom, čo veľmi oceňujeme. Páči sa nám aj spojenie hry so sociálnymi sieťami, čo hráčom prináša rôzne benefity, za ktoré si neskôr môžu pre svojho miláčika kúpiť napríklad rôzne doplnky.

  

Celkovo musíme hru My Horse Free označiť za výborne spracovanú a odporúčame ju všetkým, ktorí chcú aspoň takouto cestou žiť svoj sen. Hra je dostupná z Google Play Store, samozrejme bezplatne, a stiahnuť si ju môžete do zariadení s operačným systémom Android vo verzii 2.2 a vyššie. Na inštaláciu si pripravte okolo 65 MB miesta. Pre stiahnutie kliknite na nasledujúci odkaz.

Verzia: 1.31.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.31.1
Aktuálna cena: Zdarma

14.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+