MojAndroid

Ak ste aj vy fanúšikom logických hier, konkrétne najznámejšej hry na svete – Tetris, môže sa vám páčiť aj hra, ktorú si predstavíme v dnešnej Obednej prestávke. Jej názov je Monster Blocks a svojim princípom sa na Tetris veľmi podobá. Čo ich však odlišuje, sú rôzne vylepšenia hry a grafické spracovanie, ktoré je v tomto prípade oveľa prepracovanejšie a farebnejšie. Čo teda Android hra Monster Tetris ponúka?

Monster Blocks je moderne spracovaný tetris s množstvom vylepšení. Okrem prepracovaného grafického prostredia ponúka aj animované kocky, rôzne efekty výbuchov a podobne. Pre odstránenie kociek z hracieho poľa musíte vedľa, nad alebo do diagonály umiestniť 3 a viac rovnakých kociek. Ak odstránite kocky dvakrát po sebe, získavate bonus. Počas hry môžete natrafiť aj na rôzne vylepšenia, akými sú napríklad bomby, kocky, ktoré odstránia všetky kocky daného typu, celý stĺpec a podobne. Jednoducho vylepšenia, ktoré vám pomôžu s prejdením daného levelu. Popisovať slovami sa dajú len ťažko, pozrite si radšej video, kde všetky tieto “špeciálne” kocky uvidíte.

Okrem vyššie spomínaných vlastností neponúka hra Monster Blocks voči originálnemu Tetrisu takmer nič. Ide teda o zaujímavejšie a pútavejšie spracovanie najznámejšej hry sveta, ktoré ocenia hlavne fanúšikovia logických hier. Spomenúť môžeme ešte pekne spracované zvuky a hudbu počas hrania, ktorá dokonale dotvára atmosféru a pocity z celej hry. Vývojári do budúcnosti prisľúbili ďalšie novinky a vylepšenia pre svoju hru, preto sa máte na čo tešiť. Pribudnúť majú napríklad odmeny za nazbierané body, ktoré využijete v ďalšej hre, či svetový rebríček tých najlepších.

      

Android hra Monster Blocks je dostupná na Google Play Store v 2 verziách. Tá platená odstraňuje z hry reklamy. Ak vás táto hra zaujala, môžete si ju stiahnuť pomocou našich odkazov nižšie. V komentároch nám môžete písať, či sa vám táto hra páči a aké výhody oproti klasickému Tetrisu ste v tejto hre našli.

5.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+