MojAndroid

Dnešný diel nášho seriálu Obedná prestávka bude o veľmi peknej Android hre s názvom Mega Jump, ktorá si v poslednej dobe našla na Play Store mnoho fanúšikov. Ide o veľmi vydarenú skákačku, ktorá sa podobá na veľmi úspešné tituly Doodle Jump či Hyper Jump, čo je možné vyčítať už z názvov týchto hier. V Mega Jump ste postavený do pozície útulného zvieratka, ktoré skáče za pomoci mincí, ktoré zároveň aj zbiera. Nakláňaním telefónu korigujete jeho pohyb po obrazovke, na ktorej okrem obyčajných mincí zbiera aj ďalšie veci, ktoré mu v jeho misii pomáhajú. Sú to napríklad plameň, ktorý ho naraz vystrelí do vysokej výšky, či dáždnik, ktorý spomaľuje jeho padanie dole. Vašim cieľom je dostať sa s vašim skákajúcim hrdinom čo najvyššie, pritom nazbierať čo najviac mincí a tým aj bodov. Za nazbierané body si potom v obchode môžete kúpiť napríklad nové postavičky, s ktorými budete v ďalšej hre skákať, vylepšenia do hry či dokonca tapety, ktoré si môžete stiahnuť a použiť vo vašom Android zariadení. Nazbierané body môžete využiť aj pri odomykaní nových levelov, ktorých táto hra ponúka dokopy až 20. Okrem nového pozadia ponúka každý level aj nový typ prekážok či vylepšení pre vášho hrdinu.

Mega Jump si nás získal hlavne kvôli veľmi peknej farebnej grafike, citlivému ovládaniu a rôznym možnostiam vylepšení či nových postavičiek za nazbierané body v hre. Z Google Play Store si túto hru nainštalovalo už viac ako milión ľudí, ktorí jej v o viac ako 58,000 hodnoteniach udelili hodnotenie 4,4 z 5. Takéto výborné hodnotenie svedčí o naozaj veľkej popularite tejto hry medzi hráčskou Android komunitou. Hneď po tom, ako si pozriete aj nižšie uvedený trailer si túto hru môžete bezplatne stiahnuť pomocou nášho widgetu na Play Store.

Mega Jump
Get Set Games Inc.
Verzia 1.5.2.1 (18. 4. 2012)
Veľkosť 22 MB
2.2+

Zadarmo


      

      

30.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+