MojAndroid

Ak máte radi hry ako Angry Birds alebo Amazing Alex od spoločnosti Rovio, potom čítate ten správny diel nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka. Dnes sa totižto budeme venovať farebnej arkádovke Jellyflop!, ktorá má s týmito hrami mnoho spoločného, a preto sa v nej skrýva veľký potenciál na úspech. Bude sa páčiť aj vám?!

V Android hra Jellyflop! na vás čaká množstvo levelov, v ktorých sa nielenže pobavíte na perfektom spracovaní hry, ale zapojíte aj vaše mozgové závity, ktoré niekedy dostanú poriadne zabrať. Medúzy sú všeobecne známe tým, že nevedia lietať (kto by to bol povedal, všakže), no medúza v Jellyflop! je iná. Jej snom bolo vždy lietať a najlepšie, keby mohla lietať všade. A tak jej počas prechádzania levelov budete plniť tento sen a po ceste zbierať rôzne veci a doplnky, ktoré jej s lietaním pomôžu. Za všetky môžme spomenúť napríklad detskú čiapku s vrtuľkou.

   

  

Samozrejme, že celá hra nie je len o lietaní. Vašou úlohou je aj vyhýbať sa prekážkam a nepriateľom, ktorí by vás chceli napríklad zožrať. Veľmi dobrým pomocníkom v každom leveli pre vás bude trampolína, ktorú prstom môžete nakresliť kdekoľvek na hracej ploche. Trampolíny môžete aj kombinovať, aby si medúza zalietala čo najdlhšie. A samozrejme, aby doletela do cieľa v danom leveli.

Celkovo na vás čaká až 100 levelov rozdelených do 5 kategórií. V nich si s perfektným a farebným spracovaním užijete kopec zábavy a čo je najlepšie, celá hra je dostupná úplne zadarmo! Na jej stiahnutie môžete využiť náš widget nižšie. V komentároch nám píšte, či sa vám hra páči a prečo.

19.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+