MojAndroid

Ďalšia časť nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka bude venovaná veľmi pekne spracovanej Android hre s názvom Little Things Forever. Ide o hru, ktorá by nemala chýbať žiadnemu fanúšikovi titulov, v ktorých je kladený dôraz na rýchle reakcie a pozornosť. Ak aj vy patríte medzi takýchto ľudí a radi zamestnávate váš mozog, tak si pozrite, čo vám hra Little Things Forever ponúka.

Android hra Little Things Forever je vo svojom princípe veľmi jednoduchá. Vašou úlohou je nájsť na obrázku, zloženého z obrovského množstva miniatúr rôznych farieb, vec, ktorá sa vám zobrazí v pravom hornom rohu. Ide o veci dennej potreby a veci, s ktorými bežní ľudia pravidelne pracujú. Na obrázku sa nachádzajú vo viacerých veľkostiach a farbách a vašou úlohou je nájsť vždy len danú vec, ktorá sa vám zobrazí v pravom rohu.

  

  

Veci, ktoré v obrazci musíte nájsť, budú čoraz menšie alebo čoraz lepšie skryté, preto pre vás každé ďalšie kolo bude ťažšie a ťažšie. Na konci série levelov na vás čaká hľadanie vecí na čas, čo znamená, že v danom intervale musíte nájsť čo najviac vecí, ktoré sa vám budú zobrazovať len po jednej. Tešiť sa môžete aj na občasné minihry ako puzzle, ktoré po kúskoch zbierate v každom leveli a neskôr ich musíte poskladať do obrazca a správne ich vedľa seba umiestniť.

 

Android hra Little Things Forever ponúka perfektne spracovanú grafiku a pekne spracované zvuky, čo len dotvára veľmi kvalitné celkové spracovanie tejto hry. Ak sa vám tento herný titul zapáčil, stiahnite si ho pomocou nášho widgetu z Google Play nižšie. Hra je dostupná pre všetkých a zadarmo, my vám ju navyše rozhodne odporúčame, nakoľko je veľmi návyková :-) Prajeme príjemné hranie!

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

4.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+