MojAndroid

Dnes je streda, čo znamená, že prišiel čas na ďalšiu Obednú prestávku. Dnes sa môžete tešiť na mini-recenziu hry Iron Jack 2, ktorá v poslednej dobe zaujala viacerých hráčov na Android zariadeniach. Ide o akčnú arkádovku, ktorá je logicky nenáročná a viac si pri nej oddýchnete, ako sa zapotíte. Postupom času sa však levely sťažujú a zabrať dostáva aj logika, pomocou ktorej musíte jednotlivé misie plniť.

Hra Iron Jack 2 sa okrem výbornej hrateľnosti vyznačuje aj pekne spracovanou grafikou, ktorá však nie je až taká náročná. Nenájdete tu detailne spracovaných hrdinov ani prostredie, spojenie farieb a technických tvarov však túto hru dokonale dotvára. Pekné sú aj zvuky, ktoré celý priebeh hry dotvárajú. Pekný je aj príbeh, ktorý je základom tejto hry – ste robotom, ktorý prenáša dôležitý náklad, no kvôli chybe v systéme ste stratili všetku vašu energiu. Vašou úlohou je teda nazbierať stratenú energiu, popri tom však musíte pomôcť aj pokazeným robotom a všetkému navôkol, čo vás potrebuje. A samozrejme – musíte prežiť. Dokážete to?!

  

  

Iron Jack 2 ponúka bezplatne 60 levelov, v ktorých si so svojim robotom dosýtosti zalietate. Využiť môžete dokopy až 10 typov zbraní, ktoré môžete doplniť o niekoľko vylepšení priamo v hre. Hra je rozdelená na 3 sektory, cez ktoré váš robot prelieta, takže sa môžete tešiť na 3 celky po 20 levelov, v ktorých si otestujete vaše rýchle reakcie, presnosť a vaše logické myslenie. Na ovládanie slúži virtuálny joystick, čo veľmi chválime. Hra je ovládateľná výborne.

Ak vás hra Iron Jack 2 zaujala, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu na Play Store nižšie. Je bezplatná, takže za jej stiahnutie nič nedáte. Pripravte si len 26 MB miesta v pamäti a hodiny vášho voľného času a trpezlivosti. Príjemné hranie!

17.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+