MojAndroid

Ak ste niekedy v minulosti vlastnili telefón značky Nokia a mali v ňom nainštalovanú hru, v ktorej ste si mohli postaviť svoj vlastný mrakodrap, táto časť nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka vás určite poteší. Vývojársky tím Amusetime sa totižto rozhodol, že túto hernú klasiku spracuje aj pre operačný systém Android. Hra Building Tower prináša fanúšikom Androidu starý známy motív stavania vlastného mrakodrapu púšťaním jednotlivých častí na seba zo žeriavu. Najvyššie skóre dosiahne ten, kto postaví najvyšší mrakodrap bez toho, aby zle umiestnil niektorý z článkov, pretože ten môže spôsobiť nestabilitu celej budovy a zrútiť ju. Dokážete postaviť najvyšší mrakodrap zo všetkých a dať tak domov stovkám obyvateľov?!

Building Tower spracováva klasickú hru vo vynovenej grafike, ktorá je obohatená aj o nové zvukové efekty. K dispozícii máte dva herné módy. V rýchlej hre (quick game) môžete stavať mrakodrap až dovtedy, kým vám nespadne. Vašim cieľom je teda umiestniť čo najviac článkov budovy na seba, čím získate najväčšiu populáciu a taktiež skóre. Mód postavaj mesto (build city) je akousi kampaňou, v ktorej si staviate kompletné mesto. K dispozícii máte 25 políčok, na ktoré môžete podľa vlastného uváženia postupne pridávať budovy, ktoré postavíte. Budovy na stavanie sa vám zobrazujú v 4-miestnom rade na ľavej strane obrazovky. Vašim cieľom je postaviť všetky budovy bez chyby a tým získať čo najväčšiu populáciu, ktorá vám samozrejme prinesie aj najvyššie skóre. Počas hry môžete kontrolovať stav vášho mrakodrapu pomocou ukazovateľov v rohoch hernej obrazovky. Ľavý dolný roh vám zobrazuje počet článkov vášho mrakodrapu, ktoré ste už umiestnili a pravý horný roh zobrazuje počet pokusov, ktoré vám zostávajú. Ak chcete nahrať vyššie skóre, snažte sa čo najviac článkov umiestniť presne na seba, aby ste získali kombo, za ktoré vám bude pripočítaný väčší počet ľudí v populácií a body v skóre. Ak by ste nerozumeli pokynom v hre, môžete v menu kliknúť na inštrukcie, ktoré vám jednotlivé kroky popíšu. V menu nájdete takisto tlačidlo resetovania mapy, pomocou ktorého môžete resetovať svoje mesto a postaviť si ho od základov.

  

  

Ak patríte k fanúšikom hier tohoto žánru, neváhajte a stiahnite si bezplatne hru Building Tower pomocou nášho widgetu nižšie. Ak sa rozhodnete stiahnuť si túto hru alebo ste si ju už stiahli, zdieľajte s nami pomocou komentára váš názor na ňu, poteší nás každé slovo.

Stavební věž
amusetime
Verzia 1.0 (17. 3. 2012)
Veľkosť 3,0 MB
1.6+

Zadarmo

Video: MobileGameplay

6.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+