MojAndroid

Dnes budeme pokračovať v seriáli “obedných prestávok” článkom, ktorý predstaví výbornú 3D strategickú hru od známej firmy Rubicon. Je to ťahová vojnová hra, ktorá je pekne graficky aj zvukovo spracovaná a ponúka množstvo vtipných scénok a vzrušenia, vďaka ktorému sa k nej budete chcieť vrátiť zakaždým, ako chytíte do ruky svoj Android. Hra sa štýlom podobá na herný trhák Worms a preto si myslíme, že na hernom trhu Androidu má čo ponúknuť. Poďme sa pozrieť na jej špecifikáciu…

Great Little War Game ponúka hráčovi až 3 hracie módy – kampaň, multiplayer a skirmish mód, čo je mód potýčky. Hráč má k dispozícii veľké množstvo jednotiek, ktoré zdolávajú kadejaký 3D terén, ktorý ovplyvňuje pohyblivosť postavičiek po hracom poli pripomínajúcom včelí plát. Graficky táto hra pôsobí pre niekoho možno lacno, no jej 3D spracovanie sa nám veľmi páčilo a nič mu nevytýkame. Ako sa hovorí: ,,V jednoduchosti je krása!”. Obtiažnosť hry je obmedzená nielen terénom, ale aj 4 rôznymi výškami obtiažnosti v menu. Celý príbeh je sprevádzaný množstvom humoru a scénok, ktoré si môžete dokonca prehrať znova. Pokiaľ budete dostatočne zdatný, môžete získať aj openFeint ocenenia.

” Veď svoju armádu proti nepriateľovi na súši, vo vzduchu či na vode, ale maj istotu, že to, čo robíš, je správne! Nasaď svoje jednotky proti nepriateľovi tak, aby plne využili členitosť terénu, kritické miesta v prírode, obranné hradby či záložné miesta! Ak spojíš to pravé miesto s dobrou taktikou, tvoj súper sa položí na lopatky a vzdá hold tvojim zručnostiam. Túto vojnu musíš jednoducho vyhrať! “

 

 

Túto parádnu 3D strategickú ťahovú hru, ktorá v sebe obsahuje množstvo humoru a super zvukových efektov stiahneš na Android Markete iba za 2,19 €, tak neváhaj, sťahuj a daj nám vedieť, ako sa ti táto hra páči!

Great Little War Game
Rubicon Development
Verzia Liší se podle zařízení (30. 9. 2011)
Veľkosť Liší se podle zařízen í
2.2+

54,65 Kč

12.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+