MojAndroid

Ak aj vy potrebujete na chvíľu zahnať nudu nejakou dobrou Android hrou, odporúčame vám náš seriál Obedná prestávka! V ňom sa pravidelne venujeme recenziám na Android hry. Tentokrát sme si na mušku zobrali pekne spracovanú hru Gravity Racing Madness s futuristickým dizajnom. Čo táto hra ponúka, nájdete napísané v článku nižšie.

Android hra Gravity Racing Madness prináša veľmi jednoduchý princíp, ktorý je vhodný tak na chvíľkové, ako aj na dlhodobé hranie. Vašou úlohou je ovládať kotúľajúce sa koleso, ktoré dotykom “premiestnite” na druhú stranu dráhy. Musíte sa tak vyhýbať prekážkam a naberať rýchlosť, ktorá je v tejto hre veľmi dôležitá. Hráte totižto na čas, ktorý nesmiete prekročiť a v ktorom musíte prísť do check-pointu. Pomáhať vám bude aj obmedzené množstvo “posilňovačov”, ktoré zvýšia vašu rýchlosť.

  

  

Hra Gravity Racing Madness je rozdelená na približne 50 kôl, v ktorých na vás čaká nová časová výzva a test vašich schopností. Tešiť sa môžete aj na pekne spracovanú grafiku s futuristickou tematikou, rovnako potešia aj pekné zvuky dotvárajúce celkovú atmosféru hry. Počas hrania musíte dbať na presnosť vašich akcií, niekedy bude váš úspech závisieť naozaj od detailov.

Ak sa vám Android hra Gravity Racing Madness zapáčila, môžete si ju stiahnuť do svojho Android zariadenia pomocou odkazu na Play Store nižšie. Je dostupná bezplatne a jediné, čo budete potrebovať, je niekoľko MB vo vašej vnútornej pamäti. Prajeme vám príjemné hranie!

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

8.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+