MojAndroid

Určite už každý z vás videl labyrint či dokonca v nejakom aj bol. Mnohé sa vyskytovali na v detských areáloch a mnoho z nás malo doma malú plastovú škatuľku s guľôčkou, ktorú ste museli trafiť do jamky. Dnes je ale éra o trochu iná a na hranie labyrintu nám môže poslúžiť mobilný telefón vybavený všemožnými senzormi.

Pri piatkovom obede vás určite zabaví a vašu trpezlivosť otestuje veľmi kvalitne spracovaná hra Labyrinth Lite. Jej cieľ je jednoduchý. Za úlohu máte dostať oceľovú loptičku alebo guľôčku do cieľa a vyhýbať sa nástrahám, ktorými sú diery stojace v ceste. Smer guľôčky ako aj jej rýchlosť ovládate pohybom telefónu na strany. Hra je spracovaná na špičkovej úrovni a obsahuje jemné tiene, 3D prostredie, prekresľovanie až šesťdesiatich snímkov za sekundu, vibračnú odozvu a mnoho ďalšieho. Šikovným pomocníkom je kalibračný režim na správne nastavenie gyroskopu a akcelerometra, ako aj autoukladanie stavu hry. Majitelia telefónov značky HTC túto hru isto poznajú, aj keď v jej najzákladnejšej a veľmi osekanej verzii pod názovm Teeter.

   

Hra Labyrinth prichádza v dvoch verziách – v bezplatnej verzii Lite a v plnej, platenej verzii. Verzia Lite obsahuje len dvadsať levelov a možnosť vytvorenia si desiatich vlastných. Platenú verziu si môžete zakúpiť za 2,39€ a do sýtosti sa vyhrať na viac ako tisícke úrovní. Aj táto vyššia cena za to pri takto kvalitnej hre stojí.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,99 €

2.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+