MojAndroid
Ondrej Ličko 14.9.2012

Dnešný diel nášho seriálu Obedná prestávka bude veľmi zaujímavý. Venovať sa totižto budeme českej hre Dobrý Hejtman, ktorá je perfektnou paródiou na českú sněmovnu a jej členov. Hra je veľmi vtipná a jednoduchá, zabavia sa na nej všetci, aj tí čo nepoznajú príbeh českého národného hrdinu z posledného obdobia – pána poslanca Ratha. Podľa neho je pomenované aj prvé tlačidlo v hre – Hráth :-)

Android hra Dobrý Hejtman je výbornou paródiou od českého vývojárskeho štúdia AdlexApps. Hra je principiálne veľmi jednoduchá a zabavíte sa skôr na hláškach a narážkach v hre, ako na samotnom hernom princípe. Vašou úlohou v hre je nakláňaním zariadenia do strán zbierať peniaze a ostatné užitočné veci do krabice od vína, nazbierať čo najviac „poctivých“ peňazí od daňových poplatníkov a pritom sa vyhýbať putám, vínu a ostatným „nepríjemným“ veciam. Na začiatku je z vás chudobný radový poslanec, ktorý sa neskôr prebojuje do vyššej platovej kategórie a zbiera peniaze až dovtedy, kým sa moc neopije z vína a nezavrú ho priamo do basy.

  

Počas zbierania sa stretnete s rôznymi vecami – od mincí a papierových peňazí, cez víno, putá, urnu či policajnú vysielačku, až po bonusy v podobe drevených bedničiek či porcelánových prasiatok, ktoré k vám priletia na padáku. Vašou úlohou je pozbierať jednoducho čo najviac financií, aby ste si mohli kúpiť fiktívnu vilu, drahé autá či niečo iné. So svojim skóre sa môžete porovnávať s konkurenciou v tabuľkách vysokého skóre, k dispozícii je však aj tlačidlo pre zdieľanie výsledku na Facebook. Môžete sa tak všetkým známym pochváliť, o koľko peňazí ste nazbierali viac, než pán kolega Rath či niekto z jeho nemenovaných domácich a zahraničných kolegov.

    

Česká hra Dobrý Hejtman je dostupná na Google Play Store pre všetkých zadarmo, tak neváhajte a stiahnite si ju aj vy. Na dlhodobé hranie to zrejme nevyužijete, na chvíľkové pobavenie je však táto hra ako stvorená. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

14.9.2012

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+