MojAndroid

Mnohí z vás si určite všimli, že rebríčku TOP platených hier na Android Markete vládne už dlhšie hra od spoločnosti Disney s názvom Where Is My Water? . Ide o veľmi pekne spracovanú logickú hru s námetom od Walta Disneyho, ktorý už skrášlil nejedno filmové dielo či hru. V hre Where Is My Water? je hlavným hrdinom milý zelený krodokíl Swampy, ktorý sedí vo svojej vani a čaká, kým k nemu dopravíte vodu, aby sa mohol okúpať. Dopraviť k nemu vodu však nie je také jednoduché, ako by sa zdalo a kým vodu dopravíte do tej správnej výlevky, musíte prekonať nejednu prekážku. Vašou úlohou bude zozbierať čo najviac kačičiek, za ktoré získate bonusové body a vyhnúť sa pritom rastlinám, ktoré po dotyku s vodou nečakane rýchlo rastú a infikovanej vode z tovární, ktorá vašu vodu pri zmiešaní automaticky infikuje.

” Aligátor Swampy žije v potrubí pod mestom. Je inakší ako ostatné aligátory – je zvedavý, priateľský a miluje sprchovanie sa po náročnom dni v práci. Ostatné aligátory ho nemajú rady, preto mu zničili jeho potrubie a narušili tak tok vody do jeho sprchy. Pomôžte Swampymu dostať vodu do jeho sprchy, aby si užil poriadny relax po náročnom dni v práci! “

Hru Where Is My Water? nájdete na Android Markete v dvoch verziách. Free verzia ponúka 20 puzzle levelov, ktoré nenájdete ani vo full verzii a tak ako aj plná verzia, aj tu nájdete intuitívne ovládanie, krásnu grafiku,ešte krajšie soundtracky a realistický herný engine, ktorý môžete vidieť hlavne na pohyboch vody. Ak vás zaujal Swapyho príbeh, kúpte si plnú verziu tejto hry, kde okrem dokončenia príbehu nájdete aj ďalších 140 unikátnych levelov.

Tak na čo čakáte? Kliknite na naše widgety a stiahnite si túto výbornú logickú puzzle arkádovku od Disneyho zadarmo alebo v plnej verzii, ktorej prípadnú kúpu ľutovať určite nebudete! Ak ste sa už stali fanúšikom tejto hry, vyjadrite na ňu svoj vlastný názor pomocou komentára na konci tohto článku.

Where’s My Water? Free
Disney
Verzia 1.1.0 (11. 2. 2012)
Veľkosť 22 MB
2.1+

Zadarmo

 

Where’s My Water?
Disney
Verzia 1.3.6 (3. 2. 2012)
Veľkosť 30 MB
2.1+

0,76 €

 

13.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Lukáš Katrenčík

    je to celkom dobra hra a pri updatoch (nove urovne) sa k nej rad vraciam … len vas clanok je trochu pozadu … to ze tam niesu spomenute baloniky s vodou (pri prekazkach) je detail ale chyba tam zmienka ze sa hra da rozsirit o “cranky’s story” … trailer/reklama na to je aj pri popise aplikacie na markete

  • Tomas Lipovsly

    Na htc desire mi nejde plna mam ju kupenu a demo mi ide!?! :D mam s tym nieco urobit???

    • Dobrý deň. Skúste full verziu odinštalovať a znova nainštalovať z Android Marketu, možno sa niekde stala len malá chyba :)

+