MojAndroid

Koniec pracovného týždňa oslávime spoločne ďalším dielom nášho pravidelného seriálu o Android hrách – Obednou prestávkou. Dnes sme si pre vás pripravili jednoduchý herný titul, ktorý zaujme najmä svojím pekným, farebným spracovaním a nenáročnosťou. Hru Diamond Tresure si môžete zahrať tak vy, ako aj vaši súrodenci, rodičia alebo vaše deti.

Princíp hry Diamond Tresure je všeobecne známy. Vašou úlohou je v poli s diamantami nájsť rovnaké typy diamantov, ktoré následným presunutím jedného z nich spojíte do trojice, štvorice a tak ďalej, ktorá následne “praskne” a vy získate body. Čím viac diamantov naraz spojíte, tým viac peňazí získate. Hra sa pre vás končí buď vtedy, keď už nemôžete posunúť žiadny diamant tak, aby vytvoril minimálne trojicu, ale prasknete všetky diamanty na hracej ploche a získate maximálny možný obnos peňazí.

  

  

Hra je síce jednoduchá, no autori si na jej spracovaní dali záležať, a preto ponúka naozaj peknú grafiku, zvuky a ovládanie, ktoré zvládne aj malé dieťa. Ak sa vám táto hra pozdáva a radi by ste si ju zahrali, tak si ju môžete stiahnuť pomocou nášho odkazu na Google Play Store nižšie. Hra je zadarmo a na jej inštaláciu potrebujete len 13 MB miesta v pamäti a zariadenie s OS Android 2.1 a vyššie. Príjemné hranie!

23.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+