MojAndroid

Dnes sa v našom seriáli Obedná prestávka budeme venovať veľmi zaujímavej Android hre s názvom Cytus. Ide o zrejme najlepšiu hudobnú hru, akú si na vašom Androide môžete zahrať. Okrem kvalitného zvuku prináša tento herný titul aj výborne spracované grafické prostredie a herný engine, ktorý prináša jednoduché a efektné ovládanie hry, ktorá vás po chvíli určite osloví. Pokiaľ sta fanúšikmi hier typu Guitar Hero, kde musíte triafať noty podľa toho, ako k vám prichádzajú po pražci, Cytus si určite zamilujete!

Cytus je hra, ktorá bola pôvodne vytvorená len pre zariadenia s operačným systémom iOS, no ako to v dnešnej dobe chodí, svoju cestu si našla aj na náš obľúbený Android. Chvalabohu. Cytus je hra, ktorá prináša naozaj veľmi veľkú dávku zábavy, ktorá vďaka narastajúcej obtiažnosti vydrží dlhšie než pri iných hrách. Vašou úlohou je trafiť krúžky, ktoré sa nabíjajú, vtedy, keď už sú nabité a prechádza nimi čiara, ktorá pravidelne brázdi hracie pole zdola nahor. V hre sa stretnete s niekoľkými typmi krúžkov – jednoduchými, s vopred určenou dráhou alebo s takými, ktoré treba podržať o niečo dlhšie. Každý jeden krúžok je jeden tón z piesne ktorá vám hrá v pozadí. Všetko vám však vysvetlí pekný tutoriál priamo v hre, ktorý spustíte ikonou v dolnom pravom rohu. Slovami sa princíp hrania vysvetľuje veľmi ťažko, preto si radšej pozrite nasledujúce video, ktoré vám túto hru predstaví zaujímavejším spôsobom.

Keďže je Cytus hudobná hra, nájdete tu niekoľko veľmi zaujímavých piesní, ktoré sú rozdelené do niekoľkých kategórií. V bezplatnej verzii hry sú piesne 3, pomocou jednorázového nákupu (2USD) priamo v aplikácií sa vám otvorí 18 piesní, každá s 36 variáciami. Dokopy si tak užijete naozaj množstvo zábavy. O náročnosť sa v tejto hre stará 9 stupňov obtiažnosti, ktoré vám dajú naozaj zabrať! Nepočítajte s tým, že túto hru prejdete po pár hodinách! O vaše skóre sa v Cytuse stará integrovaný systém tabuliek OpenFeint, takže si svoje výkony môžete porovnať s celým svetom. Cytus ponúka aj možnosť prepojenia s Facebookom, aby ste mohli svoje výsledky zdieľať aj medzi priateľov.

  

  

Cytus si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. Náš názor na túto hru už poznáte, hra je zadarmo a preto neváhajte a vyskúšajte ju na svojom Androide aj vy. Prinajmenšom zaujímavá musí byť hra na Android tabletoch, kedy sa hracie pole rozloží na väčšiu uhlopriečku, preto ak jeden taký vlastníte, skúste Cytus a napíšte nám do komentárov, ako sa vám táto hra páči a aké výsledky ste v nej dosiahli!

Cytus
Rayark Inc.
Verzia 1.2.0 (5. 4. 2012)
Veľkosť 79 MB
2.2+

Zadarmo

 

Za TIP na túto hru ďakujeme nášmu čitateľovi s prezývkou Vranasko.

9.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+