MojAndroid

 Už dávnejšie sme v Obedňajšej prestávke nemali automobilovú hru a tak sa tento nedostatok pokúsime ihneď napraviť. Predstavíme si nenáročnú pretekársku hru, ktorá pripomína herné hity osemdesiatych a deväťdesiatych rokov 20. storočia. Nielen grafikou, zvukmi a nenáročnosťou, ale aj dobrou hrateľnosťou:-)

Cubed Rally Redline

Cubed Rally Redline obsahuje dva herné módy. Prvý z nich, Redline, je vlastne jazdou po nekonečnej trati s viacerými pruhmi, medzi ktorými sa dá presúvať ťuknutím na displej vpravo a vľavo. Dôležité je zbierať rôzne bonusy v podobe bodov a zlatých mincí a hlavne červené kanistre, ktoré vášmu autíčku predlžujú dojazd. Postupne sa jeho rýchlosť zvyšuje a pribúdajú prekážky, ktoré riadne precvičia váš postreh. Našťastie, v kritických chvíľach sa dá použiť záchranná brzda, ktorá vaše auto na pár okamihov spomalí.

Druhý mód ponúka 20 tratí s časovým limitom a súčasne odstránenie reklám. Už to však napovedá, že nie je zadarmo, ale musí sa zakúpiť priamo v aplikácii za 76 centov. Získať za reálne peniaze sa dajú aj zlaté mince, potrebné na kúpu nových autíčok. Nejaké mince sa dajú síce pozbierať aj priamo na trati, nie je ich však veľa a na lepšie autá budete musieť chvíľu sporiť.

Ako bolo naznačené v úvode, hra sa vyznačuje zaujímavou retro grafikou a retro hudbou, ktorá znie ako z reproduktoru skutočného osembitového počítača:-) Napriek tomu sa nejedná o nijakú podradnú hru a dokáže celkom slušne zabaviť a skrátiť dlhú chvíľu.

Verzia: 1.61.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.61.0
Aktuálna cena: Zdarma

15.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+