MojAndroid

V dnešnej časti nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka si predstavíme novú hru od vývojárskeho štúdia Rebel Twins, ktorá ponúka všetky správne ingrediencie na to, aby sa stala úspešným titulom a prilákala množstvo mobilných hráčov platformy Android. Crumble Zone je veľmi návyková akčná arkádovka s vesmírnou tématikou, ktorá ponúka obtiažny single-player mód, ako aj hru pre viac hráčov.

Crumble Zone Android hra

V Crumble Zone ovládate odvážneho mimozemšťana, ktorého úlohou je záchrana svojej planéty pred ničivou smršťou asteroidov. Postavou sa pohybujete okolo planéty a vašou úlohou je zostreliť všetky objekty pomocou mocných zbraní. Z každého rozbitého asteroidu zostane len určité množstvo diamantov a drahokamov, ktoré vám pomôžu odomknúť špeciálne zbrane a získať tak v hre vyššie skóre, ktorým porazíte svojich priateľov v celkovom rebríčku.

Crumble Zone Android hra Crumble Zone Android hra Crumble Zone Android hra

Po spustení hry vás privíta veľmi pekne spracované a rýchle prostredie, kde si môžete vybrať buď hru v single-player móde alebo hru pre viac hráčov. V hre pre jedného hráča sa obtiažnosť postupne zvyšuje a svoju plánétu obraňujete pokiaľ ju asteroidy úplne nepohltia. Nazbierané diamanty môžete použiť na nákup silných striel, ktoré padnú vhod vždy, keď už bude hroziť koniec hry. Drahokamy môžete získavať buť zo spomínaného ničenia asteroidov alebo pomocou vnútroherných služieb, kde si sitahnete partnerské aplikácie a obdržíte odmenu. Reklamy z hry môžete odstrániť za malý poplatok vrámci nákupov. Titul ponúka aj niekoľko úspechov, ktoré sú niekedy takmer nereálne, napr. “dokončiť 30 úrovní bez bez poškodenia”.

Crumble Zone Android hra Crumble Zone Android hra Crumble Zone Android hra

Hra pre dvoch hráčov sa mierne odlišuje. Obrazovka vášho zariadenia je rozdelená na dve polovice a stredom sa pohybujú asteroidy. Každý hráč ovláda vlastného mimozemšťana a obaja sa ich snažíte zničiť čo najviac a nazbierať väčšie množstvo diamantov, než protivník. Určite by sme ocenili aj možnosť zahrať si s protivníkmi prostredníctvom internetu, čím by hra ešte viac stúpla v našom rebríčku.

Crumble Zone je skutočne veľmi podarený titul s výbornou grafikou, nápadom, hratelnosťou a jednoduchým multi-player módom. Je to typ hry, ktorá vás úplne pohltí a počas jej hrania nebudete vnímať ani čas. Ak sa nový titul rozhodnete vyskúšať, v obchode Google Play si ho môžete stiahnuť zdarma kliknutím na náš widget nižšie.

Verzia: 1.08
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.08
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+