MojAndroid

Dnes je piatok a preto vám prinášame ďalšiu časť nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka. Dnes sa budeme venovať veľmi zaujímavej Android hre Cosmic Colony, ktorú na Google Play Store uvoľnilo herné štúdio Gameloft. Ide o hru s vesmírnym motívom, v ktorej si budujete vlastné mesto a časom si ho vylepšujete či inak upravujete.

V hre Cosmic Colony sa z vás stáva vesmírny prisťahovalec. Po tom, ako vašu planétu zničili, sa dostávate na novú, kde musíte začať od začiatku. Úvodom vás prevedie pekný tutoriál, pomocou ktorého si postavíte aj svoje prvé budovy. Za plnenie úloh a dokončenie stavieb získavate vždy fialovú hviezdičku, keď ich nazbierate istý počet, prejdete do vyššieho levelu. Od obyvateľov planéty dostávate neustále nejaké úlohy, či už postaviť nejakú budovu alebo niečo pozbierať. Keď úlohy splníte, dostanete finančnú odmenu, za ktorú si môžete kúpiť niečo nové. Ak sa vám bude dariť, budú obyvatelia vašej kolónie šťastní a kolónia bude prosperovať.

  

Okrem stavania vlastnej kolónie sa môžete vybrať aj na prieskum planéty. Ak nájdete vhodné miesto, môžete si na ňom niečo postaviť. Okrem toho môžete bojovať aj proti pirátom v jednoduchých minihrách, ktoré vám spestria hranie tejto hry. Pozor si musíte dávať aj na prírodné katastrofy, ako napríklad meteority, ktoré vám môžu niečo zničiť. Ak sa vám zdá, že ste slabí, spojte sa s vašimi priateľmi a vybudujte celú vesmírnu kolóniu, ktorá bude dostatočne silná na boj proti pirátom a dostatočne pracovitá, aby uživila všetkých ľudí vo vašej kolónii.

      

Android hra Cosmic Colony je spracovaná jednoduchou, ale peknou grafikou, potešia aj pekné zvuky, ktoré tematicky celú hru dotvárajú. K dispozícii máte veľký počet levelov, ktoré musíte prejsť, takže sa nemusíte báť, že by ste sa po pol hodine nudili. Ide o pekne spracovanú hru, ktorá zaujme najmä nadšencov vesmíru a hier typu The Sims. Na Google Play je táto hra dostupná úplne zadarmo, takže si ju môžete stiahnuť do svojho Android zariadenia kedykoľvek budete chcieť. Využiť na to môžete napríklad náš widget nižšie.

7.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+